Page 1 of 3

La la la laaaaaaaaag

Posted: 17:26 16. Jan 2015
by kokosak
Od posledního (?) update, cca týden server laguje až to hezký není. Pro konverzace to ani tak moc nevadí, ale dunžny díky tomu dostávají nový rozměr obtížnosti, kdy největší nepřítel je boss Lag.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 17:37 16. Jan 2015
by Hassan
Maji to vsichni s kym jsem mluvil...

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 17:52 16. Jan 2015
by Zeerit
Poslední 2-3 dny je to obvzláště špatný, jako kdyby se to zhoršovalo

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 17:53 16. Jan 2015
by kokosak
Aaaa zrovna nás to všechny vykoplo ze serveru :D

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 17:53 16. Jan 2015
by kucik
Zkusíme profilování.

Mimochodem nepřijde vám, že trošku drhne i forum? Jestli ten problém není náhodou někde trochu jinde.

Tohle skoro vypadá jako problémy s linkou.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 17:55 16. Jan 2015
by Radim
Hra běs, forum šlape normálně aspoň u mě.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 17:59 16. Jan 2015
by Lashek
Forum šlape jak hodinky. Ve hře je to děs běs i při třech lidech na serveru.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 18:00 16. Jan 2015
by karolina
Kuciku mě přijde že forum neběhá uplně v pohodě.. i mi to častěji hodí chybu, že stránka nenalezena a tak.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 18:07 16. Jan 2015
by kucik
Přijde mi, že ta síť neběhá úplně v pohodě. Teď jsem naměřil i nějakej packet loss. S tim by mohly souviset i ty DM pády.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 18:48 16. Jan 2015
by pavad
kucik wrote:Přijde mi, že ta síť neběhá úplně v pohodě. Teď jsem naměřil i nějakej packet loss. S tim by mohly souviset i ty DM pády.
Packet lossy mivam pomerne bezne - jak forum, tak hru.

Pritom ale jine v CZ usazene servery tyto potize nemivaji. Ale spatne se mi to hodnoti pres pul Evropy.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 23:28 16. Jan 2015
by Jachym
Zkoušel jsem asi po půl hodinách hrát na ostatních serverech ČR , kandošce, Demoně atd. Hrálo se mi bezvadně , nic nelagovalo . Lagy mám jen tady a dnes hlavně okolo 17 hodiny mne to vyhodilo asi 3x za sebou , bylo to nehratelné , pak jsem se partě ztratil v dungu protože ta už byla jinde a už jsem se viděl tuhej. Zatím žiju. :D

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 23:31 16. Jan 2015
by Jachym
Nechci malovat čerta na zed ale něco podobneho jsem už zažil , když byla Thalie napadena , spadla a byla kompletně vymazána - stalo se to na té uplně staré Thalii muže to být tak 6 let . Zálohujete že.

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 03:09 17. Jan 2015
by montacue
také mi příjde že i ten modul se při restartu načítá tak 2x pomaleji než když jsem začal hrát.. týden / 14 dní

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 03:12 17. Jan 2015
by NesQe
mno jo čekáme o celých 8 minut déle :)

Re: La la la laaaaaaaaag

Posted: 08:17 17. Jan 2015
by Jachym
No a už se nemohu připojit vůbec. Vidím lidi hrát ale připojení je nemožné server nenalezen. Hmm.