Page 1 of 1

OPRAVENO: Chyby - První z prastarých

Posted: 16:56 31. Jan 2015
by Diemo
Postup na spawn bose dodržen, ale bos se neukázal.

Re: Chyby - První z prastarých

Posted: 17:58 31. Jan 2015
by Derken-
Tak pokud si tam byl po restartu, tak mohlo být zařízní "neaktivované", ale boss ještě nebyl připraven k zabití, protože ho někdo sejmul před restartem. A nebo to tam funguje jinak než na ST?

Re: Chyby - První z prastarých

Posted: 18:03 31. Jan 2015
by karolina
Derken- wrote:Tak pokud si tam byl po restartu, tak mohlo být zařízní "neaktivované", ale boss ještě nebyl připraven k zabití, protože ho někdo sejmul před restartem. A nebo to tam funguje jinak než na ST?
To neni, koukni kdy má psanej respawn..

Re: Chyby - První z prastarých

Posted: 21:14 01. Feb 2015
by karolina
Kdybys Barbare radši napsal, jestli jste ho tam měli...

Re: Chyby - První z prastarých

Posted: 10:28 02. Feb 2015
by Barbar321
karolina wrote:Kdybys Barbare radši napsal, jestli jste ho tam měli...
Byl tam jen velekněz, kluci portál k prastarému otevřeli, ale prastarý se neobjevil