Page 1 of 2
VYŘEŠENO: Zaseknuti na lodi
Posted: 18:40 03. Feb 2015
by JAH
Není někdo z teamu k dispozici?
Uvízli jsme na lodi , asi nějaký bug. Místo toho abychom normálně dopluli, tak máme v invu lístek s časem odplutí, který se stále prodlužuje. Nefunguje doprava ani do samotného Kelu. My jsme teď na lodi stále. (Iris Mirime)
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:32 03. Feb 2015
by kokosak
V Kelu sou taky zaseklý lidi, lodě přestaly fungovat.
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:39 03. Feb 2015
by kokosak
Bahňák restartuje, mělo by bejt OK poté.
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:40 03. Feb 2015
by karolina
kokosak wrote:Bahňák restartuje, mělo by bejt OK poté.
A sbírá mrtvoly?

Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:42 03. Feb 2015
by Bahnak
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:44 03. Feb 2015
by karolina
tak ne všichni byly na vhodných místech pro restartování
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:45 03. Feb 2015
by kokosak
Tak.... no... stráže v dílně po restartu seznaly, že Květa je nepřítel a zabili jí

Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:46 03. Feb 2015
by kokosak
...v podsdvětí se schází celej server

Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:48 03. Feb 2015
by Bahnak
karolina wrote:tak ne všichni byly na vhodných místech pro restartování
Njn, ale Kucik říkal že s tím logováním to mám zkoušet

Pokud to někoho killnulo tak do PM a pořešíme náhrady jen co se někdy dostanu za to DM do hry.
kokosak wrote:Tak.... no... stráže v dílně po restartu seznaly, že Květa je nepřítel a zabili jí

Ouč, píšu si tedy první frag: Kokosák náhrada za kill... chjooo, za dobrotu...
kokosak wrote:...v podsdvětí se schází celej server

Hm, tzn spousta fragů?
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:49 03. Feb 2015
by JAH
Postavy Iris Mirime, Katsuro, Fulyn.. jsme na lodi z Karaty do Kelu a máme rudá NPC na lodi..
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:50 03. Feb 2015
by kokosak
Dou po nás i duše hele

Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:51 03. Feb 2015
by karolina
Frakce se podělaly
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:52 03. Feb 2015
by Práček
A podtemno je přátelské

Tady nikdo nikoho nezabíjí

Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:54 03. Feb 2015
by karolina
já logla v dílnách v karathě a červený
Re: Zaseknuti na lodi
Posted: 20:54 03. Feb 2015
by kokosak
My se bratříčkujem s Asťou
