Page 1 of 1

OPRAVENO: Vetešník v kelu

Posted: 20:46 07. Feb 2015
by montacue
Ahoj,
vetešníkovi v kelu chybí stoleček, ačkoliv má v dialogu stolečkové volby. mohu požádat o přidání stolku? děkuji

Re: OPRAVENO: Vetešník v kelu

Posted: 20:42 09. Feb 2015
by karolina
opraveno