OPRAVENO: Vetešník v kelu
Posted: 20:46 07. Feb 2015
Ahoj,
vetešníkovi v kelu chybí stoleček, ačkoliv má v dialogu stolečkové volby. mohu požádat o přidání stolku? děkuji
vetešníkovi v kelu chybí stoleček, ačkoliv má v dialogu stolečkové volby. mohu požádat o přidání stolku? děkuji