Page 1 of 1

přítelíček - Golem

Posted: 00:32 08. Feb 2015
by montacue
Vím že to tu bylo několikrát diskutováno ale bohužel jsem zjistil, že problém přetrvává

na 14. lvlu nefunguje přítelíček golem. pokouší se ho to opakovaně vyvolávat, ale místo toho jen spawní mrtvolky a těžce zatěžuje server,
chyba bude nejspíš v databázi golemů, bude tam chybět šablona pro 14. lvl nebo bude poškozena. kounul byste na to někdo?

víte někdo o tom, že nefunguje i na vyšších lvlech?

Re: přítelíček - Golem

Posted: 01:00 08. Feb 2015
by karolina
Tak je nevyvolávej a těžce nezatěžuj server, dík.

EDIT: Ten golem má resref fa_golem_014 asi bude chyba v tom, ostatní mají bez té nuly.... nějak se mi nadaří najít ho v paletě

Re: přítelíček - Golem

Posted: 01:30 08. Feb 2015
by montacue
nevyvolávám. jen jednou, přičemž jsem zjistil tuhle nepříjemnost.
podíváš se na to?

Re: přítelíček - Golem

Posted: 05:21 08. Feb 2015
by Dragon Soul
Zdravim taky sem dneska postřehl že při povolání má golem na osmém lvl mága bonus k útoku +9/+4 pokud ho ale nakouzlím po opadnutí kouzel mu klesne útok na +4/-1??? Nevim teda jestli to nemohlo být působením jedu ale předpokládám že golem jako konstrukt má na tohle ímku. Jinak vzhled je super a nápad taky jako přítelík vypadá vedle máguse perfektně..;-)

Re: přítelíček - Golem

Posted: 05:35 08. Feb 2015
by montacue
karolina wrote:EDIT: Ten golem má resref fa_golem_014 asi bude chyba v tom, ostatní mají bez té nuly.... nějak se mi nadaří najít ho v paletě
a najdeš v paletě toho správného? kterého by to volat mělo a nevolá? pak by to mělo být celkem jednoduché opravit

Re: přítelíček - Golem

Posted: 08:46 08. Feb 2015
by Zeerit
Dragon Soul wrote:Zdravim taky sem dneska postřehl že při povolání má golem na osmém lvl mága bonus k útoku +9/+4 pokud ho ale nakouzlím po opadnutí kouzel mu klesne útok na +4/-1??? Nevim teda jestli to nemohlo být působením jedu ale předpokládám že golem jako konstrukt má na tohle ímku. Jinak vzhled je super a nápad taky jako přítelík vypadá vedle máguse perfektně..;-)
Nemohlo to být, že měl zrovna zapnutý expertise mode(-5AB/+5AC) ?

Re: přítelíček - Golem

Posted: 10:33 08. Feb 2015
by Caehan
To bude ono :-)

Re: přítelíček - Golem

Posted: 03:10 09. Feb 2015
by montacue
tak odzkoušeno po rr a poslušně hlásím, že problém přetrvává

Re: přítelíček - Golem

Posted: 18:02 09. Feb 2015
by kokosak
Pokud by někdo hledal svého Golema, tak jeden stojí, naprosto neviditelný (tedy jen s jmenovkou nad ničím) uprostřed karathské dílny ;)

Re: přítelíček - Golem

Posted: 18:12 09. Feb 2015
by montacue
a to i když tam nejsem.

Rád bych navrhl jiné řešení, které ale nejsem schopný napsat. Šlo by u vyvolej přítelíčka nastavit, aby se golem na 14 lvlu volal buď z lvl 13 nebo 15?

Re: přítelíček - Golem

Posted: 18:23 09. Feb 2015
by Krysak
Kolik času jsi dal týmu na řešení? Moc ne co, připomínáš mi trpělivostí řvoucí roční dítě, které dostalo hladeček:) Muj 4 letý syn už je daleko trpělivější. Počítám jedináček, spletl jsem se?

Co takhle jim dát čas, až se na to v úkolovníčku dostane řada?

Re: přítelíček - Golem

Posted: 19:32 09. Feb 2015
by Caehan
Až se věc opraví, někdo to sem před oním restartem napíše, do té doby nemá hlásit změnu stavu, protože do té doby změna stavu nebude.

Pokud jsi přetrvávajícím problémem myslel snížené AB a zvýšené AC, těžko soudit, co s tou plechovkou je.

Re: přítelíček - Golem

Posted: 20:36 09. Feb 2015
by montacue
přetrvávající problém zde píšu, protože se ingame řešily pokusy o opravu a měj jsem počkat do restartu a dát vědět zda to pomohlo.

ne nejsem jedináček a tvůj čtyřletý syn mě ani v nejmenším nezajímá. od tebe jsem na fóru nenašel jediný hodnotný příspěvek, akorát pindání, nadávky, stížnosti a jiné formy negativního a útočného myšlenkového průjmu. Buď tak hodný a obracej si ty své nálady proti synovi a ne proti někomu, kdo se snaží něčím serveru přispět, opravovat chyby a psát scripty

Re: přítelíček - Golem

Posted: 20:46 09. Feb 2015
by karolina
Stačí, hádky si řešte po PM.. Téma je beztak duplicitní, hlášeno již jinde.
Mažu.