Page 1 of 1
Kel a Hazr - byt u horkého písku
Posted: 15:00 08. Feb 2015
by montacue
Nefunguje tlačítko na otevírání dveří, předem děkuji, pokud si na opravu někdo najdete čas

Re: Kel a Hazr - byt u horkého písku
Posted: 20:35 09. Feb 2015
by karolina
a v ostatních bytech funguje?
Re: Kel a Hazr - byt u horkého písku
Posted: 20:36 09. Feb 2015
by montacue
netuším, mám klíč jen od jednoho
Re: Kel a Hazr - byt u horkého písku
Posted: 23:30 09. Feb 2015
by kucik
Bud nema vubec script, nebo by mohly byt jine dvere bliz nez ty, ktere ma otevirat.
A nebo nejde vubec zmacknout. To z hlaseni nepoznam.
Re: Kel a Hazr - byt u horkého písku
Posted: 23:43 09. Feb 2015
by karolina
kucik wrote:Bud nema vubec script, nebo by mohly byt jine dvere bliz nez ty, ktere ma otevirat.
A nebo nejde vubec zmacknout. To z hlaseni nepoznam.
To neřeš..lokace, moje starost..