Page 1 of 1

Nic nejde stáhnout

Posted: 13:28 09. Feb 2015
by Barbar321
Nevím kam přesně to hlásit, tak jsem to hodil sem.

Dnes nejde nic stáhnout, mrtvoly jen po čase zmizí.

Navíc mrtvým PC postavám ihned zmizne tělo, takže se nedá oživit a ani přenést do chrámu

Re: Nic nejde stáhnout

Posted: 14:14 09. Feb 2015
by Caehan
Mohu potvrdit.

Re: Nic nejde stáhnout

Posted: 14:25 09. Feb 2015
by kucik
Nesmazal někdo placeably "corpse" a "player_corpse"?

Re: Nic nejde stáhnout

Posted: 14:36 09. Feb 2015
by karolina
Ehm...no je to mozny.. :oops:

Kuciku já to odpoledne vrátil a pošlu ti modul.

Re: Nic nejde stáhnout

Posted: 15:02 09. Feb 2015
by kucik
Tak mi pošly jen ty placeably. Já je plácnu do resmana. Nemusí být přímo v modulu.

Re: Nic nejde stáhnout

Posted: 16:11 09. Feb 2015
by NesQe
Taky nefungujou tajný čudlíky a v dungu se nám nespawnul poklad - sudy, truhly, pytlíky.. nic.

Re: Nic nejde stáhnout

Posted: 16:48 09. Feb 2015
by Caehan
Pravda, po prvním zmáčknutí to píše, že otevírá, a na jakékoliv další už jen to, že zavírá dveře