Page 1 of 2
Obdařenost
Posted: 14:25 11. Feb 2015
by Caehan
Dostali-li byste za úkol posoudit vlastnosti pisatele této věty pouze z velikosti jejího textu...
...řekli byste, že... (*)
Re: Obdařenost
Posted: 14:30 11. Feb 2015
by kokosak
Re: Obdařenost
Posted: 14:32 11. Feb 2015
by pavad
Super anketa!
Ted jeste otazka: kym/cim je pisatel obdaren? Samozrejme se ptam abych mohl radne zodpovedet!

Re: Obdařenost
Posted: 14:32 11. Feb 2015
by Zeerit
Další anketa by měla být o lidech co musí za každou cenu něco postnout, i kdyby to bylo jen o tom jak moc je to nezajímá a jsou nad věcí

Re: Obdařenost
Posted: 14:33 11. Feb 2015
by seveřan
Hlasoval jsem.
Budeš dělat nějakou zprávu tohoto tvého "výzkumu"? Docela rád bych si ji přečetl.

Re: Obdařenost
Posted: 14:34 11. Feb 2015
by kucik
Obdaření schopností komunikace s lidmi, přece.
Re: Obdařenost
Posted: 14:42 11. Feb 2015
by seveřan
kucik wrote:Obdaření schopností komunikace s lidmi, přece.
To je tvůj (i můj) subjektivní názor. Z ankety ale není jasné jaké vlastnosti pisatele máme posuzovat. Autor této ankety to takto mohl určitě zamýšlet, ale není to zcela jasné.
Kdybych v práci dostal zadání úkolů s takto nejasnými "informacemi", omlátil bych to dotyčnému o hlavu. Myslet a domýšlet si můžeme co chceme.

Edit: Chci jen doplnit, že mě zaměstnání naučilo si nic nedomýšlet. Proto reaguji jak reaguji. (Ačkoliv zbytečně.)
Edit2: Hlasoval jsem "nelze rozhodnout", protože chybí kontext. Záleží velmi na situaci. Kdybych měl hodnotit příspěvek do ankety, tak jak je napsán, hlasoval bych kladně. Pakliže bych měl hodnotit příspěvek v jiném kontextu, mohl bych tento způsob hodnotit i záporně.
(subjektivní názor, nemusíte souhlasit)
Re: Obdařenost
Posted: 14:46 11. Feb 2015
by pavad
seveřan wrote:...Autor ...to ...mohl určitě zamýšlet...
Asi myslim urcite na neco jineho!
No offense: Pripomina mi to vyroky me manzelky.
Otazka: "Tudy?"
Jeji odpoved: "Ja si myslim ze urcite tamtudy!"
Tomu rikam definitoricka presnost.

Re: Obdařenost
Posted: 14:51 11. Feb 2015
by seveřan
pavad wrote:seveřan wrote:...Autor ...to ...mohl určitě zamýšlet...
Asi myslim urcite na neco jineho!
No offense: Pripomina mi to vyroky me manzelky.
Otazka: "Tudy?"
Jeji odpoved: "Ja si myslim ze urcite tamtudy!"
Tomu rikam definitoricka presnost.

Pfff.

Re: Obdařenost
Posted: 14:55 11. Feb 2015
by Caehan
pavad wrote:Super anketa!
Ted jeste otazka: kym/cim je pisatel obdaren? Samozrejme se ptam abych mohl radne zodpovedet!

Schopností... mlžit ohledně účelu ankety?

Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano...
...abych vás navnadil na příště, někdy v budoucnu hodlám udělat anketu s jedinou volbou a to "hlasovali jste v této anketě?" Kdo ví, třeba bude anketa stejně úspěšná, jako dotazníky českého statistického úřadu. Prý na ně odpovídá 100% jejich respondentů.
Re: Obdařenost
Posted: 14:57 11. Feb 2015
by seveřan
Caehan wrote:pavad wrote:Super anketa!
Ted jeste otazka: kym/cim je pisatel obdaren? Samozrejme se ptam abych mohl radne zodpovedet!

Schopností... mlžit ohledně účelu ankety?

Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano...

Teď jsem zvědav jak budeš Pavade hlasovat!
Re: Obdařenost
Posted: 15:03 11. Feb 2015
by pavad
Caehan wrote:Schopností... mlžit ohledně účelu ankety?

Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano...

Urcite jsem si jist ze asi skoro temer nevim!
Kazdopadne grokuji Tvou anketovou snahu - pri fitovani dat me veru pobavila vice nez dostatecne.
seveřan wrote:Teď jsem zvědav jak budeš Pavade hlasovat!
Uz jsem hlasoval.

A Tebe muze hryzat otazka ze jak...

Re: Obdařenost
Posted: 15:04 11. Feb 2015
by seveřan
pavad wrote:Caehan wrote:Schopností... mlžit ohledně účelu ankety?

Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano...

Urcite jsem si jist ze asi skoro temer nevim!
Kazdopadne grokuji Tvou anketovou snahu - pri fitovani dat me veru pobavila vice nez dostatecne.
seveřan wrote:Teď jsem zvědav jak budeš Pavade hlasovat!
Uz jsem hlasoval.

A Tebe muze hryzat otazka ze jak...

Chci vědět jak! A také chci znát důvod proč. Rozepsat a vysvětlit do důsledku!
Re: Obdařenost
Posted: 02:18 14. Feb 2015
by rosnicka
taky jsem hlasovala, hele ze se caehan nudi ? tak by mohl ke me prijet bourat garaz.
hele ono obdaren a obdaren tot otazka

Re: Obdařenost
Posted: 06:35 14. Feb 2015
by Zeerit
Nechci mu křivdit, ale zas tak obdařenej, aby tim mohl bourat garáž asi zas nebude.