Page 1 of 2

Obdařenost

Posted: 14:25 11. Feb 2015
by Caehan
Dostali-li byste za úkol posoudit vlastnosti pisatele této věty pouze z velikosti jejího textu...

...řekli byste, že... (*)

Re: Obdařenost

Posted: 14:30 11. Feb 2015
by kokosak
Image

Re: Obdařenost

Posted: 14:32 11. Feb 2015
by pavad
Super anketa!

Ted jeste otazka: kym/cim je pisatel obdaren? Samozrejme se ptam abych mohl radne zodpovedet! :D

Re: Obdařenost

Posted: 14:32 11. Feb 2015
by Zeerit
Další anketa by měla být o lidech co musí za každou cenu něco postnout, i kdyby to bylo jen o tom jak moc je to nezajímá a jsou nad věcí :D :lol:

Re: Obdařenost

Posted: 14:33 11. Feb 2015
by seveřan
Hlasoval jsem.

Budeš dělat nějakou zprávu tohoto tvého "výzkumu"? Docela rád bych si ji přečetl. :lol:

Re: Obdařenost

Posted: 14:34 11. Feb 2015
by kucik
Obdaření schopností komunikace s lidmi, přece.

Re: Obdařenost

Posted: 14:42 11. Feb 2015
by seveřan
kucik wrote:Obdaření schopností komunikace s lidmi, přece.
To je tvůj (i můj) subjektivní názor. Z ankety ale není jasné jaké vlastnosti pisatele máme posuzovat. Autor této ankety to takto mohl určitě zamýšlet, ale není to zcela jasné.

Kdybych v práci dostal zadání úkolů s takto nejasnými "informacemi", omlátil bych to dotyčnému o hlavu. Myslet a domýšlet si můžeme co chceme. :lol:
Edit: Chci jen doplnit, že mě zaměstnání naučilo si nic nedomýšlet. Proto reaguji jak reaguji. (Ačkoliv zbytečně.)

Edit2: Hlasoval jsem "nelze rozhodnout", protože chybí kontext. Záleží velmi na situaci. Kdybych měl hodnotit příspěvek do ankety, tak jak je napsán, hlasoval bych kladně. Pakliže bych měl hodnotit příspěvek v jiném kontextu, mohl bych tento způsob hodnotit i záporně.
(subjektivní názor, nemusíte souhlasit)

Re: Obdařenost

Posted: 14:46 11. Feb 2015
by pavad
seveřan wrote:...Autor ...to ...mohl určitě zamýšlet...
Asi myslim urcite na neco jineho!

No offense: Pripomina mi to vyroky me manzelky.
Otazka: "Tudy?"
Jeji odpoved: "Ja si myslim ze urcite tamtudy!"

Tomu rikam definitoricka presnost. :D :D :D

Re: Obdařenost

Posted: 14:51 11. Feb 2015
by seveřan
pavad wrote:
seveřan wrote:...Autor ...to ...mohl určitě zamýšlet...
Asi myslim urcite na neco jineho!

No offense: Pripomina mi to vyroky me manzelky.
Otazka: "Tudy?"
Jeji odpoved: "Ja si myslim ze urcite tamtudy!"

Tomu rikam definitoricka presnost. :D :D :D
Pfff. :lol:

Re: Obdařenost

Posted: 14:55 11. Feb 2015
by Caehan
pavad wrote:Super anketa!

Ted jeste otazka: kym/cim je pisatel obdaren? Samozrejme se ptam abych mohl radne zodpovedet! :D
Schopností... mlžit ohledně účelu ankety? :| Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano... :D

...abych vás navnadil na příště, někdy v budoucnu hodlám udělat anketu s jedinou volbou a to "hlasovali jste v této anketě?" Kdo ví, třeba bude anketa stejně úspěšná, jako dotazníky českého statistického úřadu. Prý na ně odpovídá 100% jejich respondentů.

Re: Obdařenost

Posted: 14:57 11. Feb 2015
by seveřan
Caehan wrote:
pavad wrote:Super anketa!

Ted jeste otazka: kym/cim je pisatel obdaren? Samozrejme se ptam abych mohl radne zodpovedet! :D
Schopností... mlžit ohledně účelu ankety? :| Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano... :D
:lol: :lol: :lol:

Teď jsem zvědav jak budeš Pavade hlasovat!

Re: Obdařenost

Posted: 15:03 11. Feb 2015
by pavad
Caehan wrote:Schopností... mlžit ohledně účelu ankety? :| Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano... :D
Urcite jsem si jist ze asi skoro temer nevim!

Kazdopadne grokuji Tvou anketovou snahu - pri fitovani dat me veru pobavila vice nez dostatecne.
seveřan wrote:Teď jsem zvědav jak budeš Pavade hlasovat!
Uz jsem hlasoval. ;) A Tebe muze hryzat otazka ze jak... :D

Re: Obdařenost

Posted: 15:04 11. Feb 2015
by seveřan
pavad wrote:
Caehan wrote:Schopností... mlžit ohledně účelu ankety? :| Nebo možná ne! Ostatně, kdo ví, že ano... :D
Urcite jsem si jist ze asi skoro temer nevim!

Kazdopadne grokuji Tvou anketovou snahu - pri fitovani dat me veru pobavila vice nez dostatecne.
seveřan wrote:Teď jsem zvědav jak budeš Pavade hlasovat!
Uz jsem hlasoval. ;) A Tebe muze hryzat otazka ze jak... :D
Chci vědět jak! A také chci znát důvod proč. Rozepsat a vysvětlit do důsledku!

Re: Obdařenost

Posted: 02:18 14. Feb 2015
by rosnicka
taky jsem hlasovala, hele ze se caehan nudi ? tak by mohl ke me prijet bourat garaz.

hele ono obdaren a obdaren tot otazka :)

Re: Obdařenost

Posted: 06:35 14. Feb 2015
by Zeerit
Nechci mu křivdit, ale zas tak obdařenej, aby tim mohl bourat garáž asi zas nebude.