Page 1 of 1

VYřešeno: craft síla itemů

Posted: 21:49 12. Feb 2015
by Zeerit
Vlastnosti to rozhodně jsou silný, ale třeba u toho pásku konkrétně, mě výsledná hodnota na legendární kůži nepotěšila. Čekal jsem +5 stejně jako u ostatních věcí co se dají v +3 podobě koupit u obchodníka.

Ten plášť celkem ujde tak jak je no..je tak na úrovni věci u Dobrodruha, ten sice nemá +3, ale má některé +2 s dalšimy staty navíc.

Re: craft krejčovina

Posted: 23:05 12. Feb 2015
by kucik
Silu itemu na zvazeni Rejtymu. Ale podle zadani to sedi.

Re: craft krejčovina

Posted: 23:47 12. Feb 2015
by Krysak
+3 do universal bylo i na stare Thalii
+5 by bylo mimo

Re: craft krejčovina

Posted: 00:12 13. Feb 2015
by Zeerit
S univerzal savem souhlasím, 3 je slušný, 4 by bylo silný ale 5 by bylo moc. Na druhou stranu pásek s 4 regenem mi nepřijde hoden 200k+ grelší a X hodin času craftění. 5 by imo ničemu nevadilo.

Re: craft krejčovina

Posted: 00:17 13. Feb 2015
by karolina
podle craftové tabulky má mít plášť na savy jen +2, to nechápu proč... regen byl i na st jen +4....

Dobrodruhův krám je v řešení, kolikrát to ještě bude někdo muset napsat?

Re: craft krejčovina

Posted: 00:41 13. Feb 2015
by Krysak
+2 univerzal je malo, dal bych +3

Ohledne regenerací, když uz jsou bandáže, tak jak jsou dal bych regen klidne max +5.... vubec nicemu to nevadí.

Re: craft krejčovina

Posted: 14:22 13. Feb 2015
by harlequin_ichtyosis
+3 save to all je standart

+5 na ST bylo moc, nicmene zde je novy vzrust DC s epickym levelem (21 lvl +1, 23 +2.. atd.)

Vsak si spocitejte DC versus klasicke savy, a vubec moznosti obrany

Re: craft krejčovina

Posted: 14:33 13. Feb 2015
by karolina
Ale na ST bylo jen +3... teď je dokonce +2... Regent +4 byl už na st.

Re: craft krejčovina

Posted: 14:37 13. Feb 2015
by Barbar321
karolina wrote:Ale na ST bylo jen +3... teď je dokonce +2... Regent +4 byl už na st.
Nebyl náhodou ten pásek regen jen +3?

EDIT: ...i tak ale souhlasím s Krysákem, že ani +5 by neměl nic rozhodit, pokud jsou tu lékárny a další regenerační záležitosti

Re: craft krejčovina

Posted: 17:15 13. Feb 2015
by Bahnak
karolina wrote:Dobrodruhův krám je v řešení, kolikrát to ještě bude někdo muset napsat?
Jojo, stále v řešení, chápu že by bylo supr kdybych to měl hned, ale bohužel volného času málo a ten co zbejvá poslední dobou využívám k jiné činnosti než k editování tabulkového masakru. Ale bude, jen nedokáži říct kdy.
Co se síly itemu týče, co vím tak Atributově je v craftu obecně v TOPu avizovaná +5, samosebou věci jako + all saves jsou trochu jinak, nerad bych je viděl na vyšší hodnotě než +3 a pokud se tam něco takového objeví, tipuji to na bug.

Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.

Re: craft krejčovina

Posted: 17:17 13. Feb 2015
by FroziKk
Bahnak wrote:Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.
Stokrát radši budu mít původní lékarny léčící 50+ za půl kola :D. Tohle přesílený fakt není.

Re: craft krejčovina

Posted: 17:45 13. Feb 2015
by KaTo
FroziKk wrote:
Bahnak wrote:Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.
Stokrát radši budu mít původní lékarny léčící 50+ za půl kola :D. Tohle přesílený fakt není.
...a ještě léčily otravu apod. :lol: .

Re: craft krejčovina

Posted: 18:21 13. Feb 2015
by Caehan
KaTo wrote:
FroziKk wrote:
Bahnak wrote:Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.
Stokrát radši budu mít původní lékarny léčící 50+ za půl kola :D. Tohle přesílený fakt není.
...a ještě léčily otravu apod. :lol: .
Nemoci... hlavně ty nemoci...

Re: craft síla itemů

Posted: 20:09 13. Feb 2015
by Krysak
Lekarny nejsou přesilené, naopak jsou slabší, než byly.
Jejich řešení se mi ale moc líbí.

Re: craft síla itemů

Posted: 21:09 13. Feb 2015
by Barbar321
Krysak wrote:Lekarny nejsou přesilené, naopak jsou slabší, než byly.
Jejich řešení se mi ale moc líbí.
já bych klidně bral poloviční účinek po dvojnásobnou dobu