Page 1 of 2

OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 15:51 01. Mar 2015
by Aillen
Nevím, co to znamená, ale přijde mi to divné:

http://i.imgur.com/shD6MYR.png

Objevilo se mi to hned po přihlášení do hry, dříve se to nestávalo.
Opakuje se to pořád dokola :?

Divná hláška po přihlášení

Posted: 16:20 01. Mar 2015
by Aillen
Nevím, co to znamená, ale přijde mi to divné:

http://i.imgur.com/shD6MYR.png

Objevilo se mi to hned po přihlášení do hry, dříve se to nestávalo.
Opakuje se to pořád dokola :?

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:21 01. Mar 2015
by kucik
A kdo zrovna brousil? Ve scriptu jsem nic na prvni ohledani nenasel.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:22 01. Mar 2015
by Aillen
kucik wrote:A kdo zrovna brousil? Ve scriptu jsem nic na prvni ohledani nenasel.
Brousila Olwen a pak Lailen.

Psal mi po telu, že jemu se to objevovalo taky.

Hmmm zvláštní, už se mi to nezobrazuje a Lailen odešel z dílen, netuším, jestli to může souviset, nebo je to náhoda.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:26 01. Mar 2015
by kucik
Ano, je to chyba pri brouseni.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:27 01. Mar 2015
by Derken-
Ještě brousil Annir v podtemnu. Objevuje se to všem, ne jen vašim postavám :)

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:29 01. Mar 2015
by Aillen
Ať to bylo, co bylo, tak to přestalo samo od sebe:-)

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:34 01. Mar 2015
by Sodom
Presne jak pise Aillen, ukazalo se mi to pri kazdem pokusu o brouseni kamenu.
Image

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:36 01. Mar 2015
by Aillen
Divné, už nejsi ve hře a neděje se to, nemáš nějaký chybný hak třeba?

Se omlouvám, mechanice hry nerozumím, třeba je to něčím docela jiným.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:37 01. Mar 2015
by kucik
Derken- wrote:Ještě brousil Annir v podtemnu. Objevuje se to všem, ne jen vašim postavám :)
Pri cem konkretne v brouseni?

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:39 01. Mar 2015
by Derken-
Dělal asi 6 druhů šutrů, takže těžko říct.

Spíš jde o to co brousil Sodom, jestli řiká, že to vyskakovalo právě pokaždé, když začal brousit.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:45 01. Mar 2015
by Sodom
Pri brouseni nefritu

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:46 01. Mar 2015
by -darkvision-
Nefrit jsem ted vybrousil 2ks a bez hlášky.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:51 01. Mar 2015
by Aillen
Olwen se ta hláška objevila poprvé, hned po přihlášení do hry, ještě než sama začala s broušením. A objevovala se i chvíli při povídání s Lailenem, tedy když on ani Olwen nebrousili.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Posted: 16:55 01. Mar 2015
by -darkvision-
Já tedy od restartu brousil nefrit / fenelop / živec .