Page 1 of 2
OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 15:51 01. Mar 2015
by Aillen
Nevím, co to znamená, ale přijde mi to divné:
http://i.imgur.com/shD6MYR.png
Objevilo se mi to hned po přihlášení do hry, dříve se to nestávalo.
Opakuje se to pořád dokola

Divná hláška po přihlášení
Posted: 16:20 01. Mar 2015
by Aillen
Nevím, co to znamená, ale přijde mi to divné:
http://i.imgur.com/shD6MYR.png
Objevilo se mi to hned po přihlášení do hry, dříve se to nestávalo.
Opakuje se to pořád dokola

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:21 01. Mar 2015
by kucik
A kdo zrovna brousil? Ve scriptu jsem nic na prvni ohledani nenasel.
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:22 01. Mar 2015
by Aillen
kucik wrote:A kdo zrovna brousil? Ve scriptu jsem nic na prvni ohledani nenasel.
Brousila Olwen a pak Lailen.
Psal mi po telu, že jemu se to objevovalo taky.
Hmmm zvláštní, už se mi to nezobrazuje a Lailen odešel z dílen, netuším, jestli to může souviset, nebo je to náhoda.
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:26 01. Mar 2015
by kucik
Ano, je to chyba pri brouseni.
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:27 01. Mar 2015
by Derken-
Ještě brousil Annir v podtemnu. Objevuje se to všem, ne jen vašim postavám

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:29 01. Mar 2015
by Aillen
Ať to bylo, co bylo, tak to přestalo samo od sebe:-)
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:34 01. Mar 2015
by Sodom
Presne jak pise Aillen, ukazalo se mi to pri kazdem pokusu o brouseni kamenu.

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:36 01. Mar 2015
by Aillen
Divné, už nejsi ve hře a neděje se to, nemáš nějaký chybný hak třeba?
Se omlouvám, mechanice hry nerozumím, třeba je to něčím docela jiným.
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:37 01. Mar 2015
by kucik
Derken- wrote:Ještě brousil Annir v podtemnu. Objevuje se to všem, ne jen vašim postavám

Pri cem konkretne v brouseni?
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:39 01. Mar 2015
by Derken-
Dělal asi 6 druhů šutrů, takže těžko říct.
Spíš jde o to co brousil Sodom, jestli řiká, že to vyskakovalo právě pokaždé, když začal brousit.
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:45 01. Mar 2015
by Sodom
Pri brouseni nefritu
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:46 01. Mar 2015
by -darkvision-
Nefrit jsem ted vybrousil 2ks a bez hlášky.
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:51 01. Mar 2015
by Aillen
Olwen se ta hláška objevila poprvé, hned po přihlášení do hry, ještě než sama začala s broušením. A objevovala se i chvíli při povídání s Lailenem, tedy když on ani Olwen nebrousili.
Re: Deleni nulou no_br_clos_kame
Posted: 16:55 01. Mar 2015
by -darkvision-
Já tedy od restartu brousil nefrit / fenelop / živec .