Page 1 of 1
OPRAVENO: Švadlena v Kelu
Posted: 21:47 04. Mar 2015
by Barbar321
Švadlena v Kelu na tržišti, co prodávala předměty, tak teď (dnes) nic neprodává.
Při kliknutí na ní se neobjeví dialog
Re: Švadlena v Kelu
Posted: 22:00 04. Mar 2015
by karolina
hmhmmm...
kuciku, já mám pocit, že mi nějak zlobí nahrávání rozhovorů přes resmana...
Re: Švadlena v Kelu
Posted: 22:42 04. Mar 2015
by Barbar321
ostatní obchodníci mi ale fungovali normálně (teda aspoň ti, které jsem zkoušel - vetešník, platnéř, kovář, šperkařka)
Re: Švadlena v Kelu
Posted: 22:44 04. Mar 2015
by karolina
Barbar321 wrote:ostatní obchodníci mi ale fungovali normálně (teda aspoň ti, které jsem zkoušel - vetešník, platnéř, kovář, šperkařka)
protože ostatním se nic neměnilo..
Re: Švadlena v Kelu
Posted: 01:00 05. Mar 2015
by kucik
karolina wrote:hmhmmm...
kuciku, já mám pocit, že mi nějak zlobí nahrávání rozhovorů přes resmana...
V posledni dobe tam ale neni zadna zmena. Naposledy 24. ledna.
Re: Švadlena v Kelu
Posted: 07:34 05. Mar 2015
by karolina
aha.. hmm, to bylo nějaký ožralý.. no snad už to bude fungovat.
Re: Švadlena v Kelu
Posted: 07:53 05. Mar 2015
by Barbar321
po restartu ještě ne
EDIT: teď už funguje. Díky za opravu
Re: Švadlena v Kelu
Posted: 12:10 05. Mar 2015
by karolina
Fajn, měla by i nabízet práci pro výkup kožek.
Opraveno.