Page 1 of 2

Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 10:47 09. Mar 2015
by Rejty
JARNÍ SRAZ THALIE


Termín:

- Jarní sraz se uskuteční v termínu 17. - 19. dubna 2015.
- V pátek budou tradičně deskové orgie na klubovně, v sobotu odpoledne čajovna a v sobotu večer hospoda.


Místo konání:

- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: https://www.facebook.com/events/5356907 ... 266573085/


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Rovněž je možnost v případě zájmu přijet o den dříve a podniknout na klubovně herní noc (deskovky k dispozici).
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Kokosak, Berserk, Pepa48, Fox, Kucik, Molly, Fredy, Bahnak,

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

-


!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Jarní sraz Thalie 18. - 19. dubna 2015

Posted: 14:42 09. Mar 2015
by kokosak
To zní dobře :)

Re: Jarní sraz Thalie 18. - 19. dubna 2015

Posted: 14:51 09. Mar 2015
by KaTo
Za mě o jednoho trolla míň neb budu na sraze průmky "po letech".

Re: Jarní sraz Thalie 18. - 19. dubna 2015

Posted: 15:50 09. Mar 2015
by Pajule
Zjevim se :twisted: :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 18. - 19. dubna 2015

Posted: 16:13 09. Mar 2015
by karolina
Ne-e

Re: Jarní sraz Thalie 18. - 19. dubna 2015

Posted: 18:28 09. Mar 2015
by klobouk
Ne, dík.

Re: Jarní sraz Thalie 18. - 19. dubna 2015

Posted: 09:29 16. Mar 2015
by Theogil I
Zatím to vypadá dobře, zadáváme si dovolenou na pátek a pondělí. A&T

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 15:52 22. Mar 2015
by Molly23
Nooooo.... dlouho jsem vás neviděl :). Písněte mě tam.

EDIT: jo a spal bych na klubovně nejspíš

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 05:42 25. Mar 2015
by Bahnak
Účast také potvrzuji, snad mi do toho nic nevlítne.
Klasicky od pátku do neděle, klubovna.

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 13:31 14. Apr 2015
by Rejty
Rejty wrote:Jedou :mus_3: :

- Rejty, Kokosak, Theogil + Awadar, Berserk, Pepa48, Fox, Kucik, Molly, Fredy, Bahnak
Dorazí ještě někdo? Kdo přijede už v pátek? A kdo půjde i do čajovny? Ať vím, pro kolik lidí to zamluvit.

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 17:56 14. Apr 2015
by kucik
Zkusil bych to už v pátek, ale záleží co se stihne podělat v práci.

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 18:38 14. Apr 2015
by kokosak
Jí jen na tu sobotní hospu.

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 07:48 15. Apr 2015
by Theogil I
Omlouvám, se, teď jsem psal Rejtymu, bohužel nedorazíme. S největší pravděpodobností mě dostala alergie či viróza, jsem opuchlý a teče mi ze všech děr co jich na hlavě mám. Mrzí mě to, ale budu muset vydržet do prázdnin.

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 08:19 15. Apr 2015
by Rejty
To je teda obrovský sraz...

Re: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015

Posted: 09:01 15. Apr 2015
by KaTo
To je tak, když se určí termín, který vyhovuje málo lidem :| .
Ale třeba se příště trefíš líp, no... 8) :)

edit: Mě jsi se třeba netrefil (viz příspěvek dříve). A tak holt není auto, co by přivezlo další lidi jako posledně :geek2: .