Page 1 of 2
OPRAVENO - Překupník zboží
Posted: 11:33 09. Mar 2015
by -darkvision-
NPC: Překupník zboží
Lokace: * Kahzet - střední město - černý trh
Chyba: S postavou jsem k němu vložil nějaké suroviny na prodej. Pár surovin už u něj není. Ale v bance mám stále jen do 200 gp.
Domnívám se tedy, že se nepřičítají postavám peníze za úspěšný prodej.
Re: Překupník zboží
Posted: 11:38 09. Mar 2015
by karolina
A proběhl restart?
Re: Překupník zboží
Posted: 12:32 09. Mar 2015
by kucik
Protože je to přeplněný. Je tam 250 itemů a víc než 200 najednou to neukáže.
Re: Překupník zboží
Posted: 15:08 09. Mar 2015
by -darkvision-
Ani po restartu, ale dobrá, beru co píše kucik, děkuji.
Re: Překupník zboží
Posted: 13:54 10. Mar 2015
by -darkvision-
Jsem ted z toho úplně zmaten ale vidím CHYBU.
Mám podezření že restartem se vrátí suroviny k překupníkovi.
Příklad: Vykoupím 50itemů. Probehne restart a úplně stejné itemy tam jsou znova. (zkoušel jsem to na kamenech duší, vykoupil jsem všechny - cca 10ks a přesne stejný počet tam zas přibyl v obdobných, ne-li stejných % duší) Vykoupil jsem i kameny a teď tam jsou zase, ne-li při identických cenách.
Vykoupím ted šípy a restart mi to kdyžtak potvrdí.
Re: Překupník zboží
Posted: 15:18 10. Mar 2015
by -darkvision-
Potvrzeno. Vykoupené suroviny jsou znovu u obchodníka. Stejné suroviny ve stejných cenách.
Re: Překupník zboží
Posted: 15:34 10. Mar 2015
by kucik
Spíš jde o to, že je toho tam fakt plno a spoustu věcí se neukazuje. Jen to co tam nacpal Barbar je třetina celého obchodníka.
Re: Překupník zboží
Posted: 15:42 10. Mar 2015
by karolina
Kuciku, nedal by se omezit počet předmětů na postavu které by překupník vzal? To že tam někdo nacpe hromady věcí, kolikrát i za totálně přemrštěné ceny (na povrchu máme nuget vermajlu za 5300). Kdyby bral třeba jen 20 věcí a pak zase až se prodají, tak by to možná alespoň částečně problém řešilo.
Re: Překupník zboží
Posted: 16:03 10. Mar 2015
by -darkvision-
No je zvláštní že jsem například vykoupil část šípů a ted tam jsou znovu. Ve stejném počtu, jako byly, než jsem je začal vykupovat.
Včera jsem vykoupil 60+itemů. Dnes to samé. A po restartu tam byly všechny suroviny zas znovu. No ale pokud říkáte že to není chyba ...
Re: Překupník zboží
Posted: 16:10 10. Mar 2015
by Barbar321
kucik wrote:Spíš jde o to, že je toho tam fakt plno a spoustu věcí se neukazuje. Jen to co tam nacpal Barbar je třetina celého obchodníka.
V tom případě doporučuju projít celý ten systém. Barbar tam dával jen uhlí a to v době, kdy po obnově tam nebylo 200 předmětů. A věř nebo ne, když jsem tam dával uhlí znova, žádné další tam nebylo (a stále nebylo tehdy 200 předmětů). Po tom 14-ti denním výpadku mi připadá, že se tam nějak ty předměty nakopírovaly znova. tj. že se odněkud vytáhlo, co tam kdy bylo a to se tam doplnilo. Před tím výpadkem jsem uhlí prodával opravdu dost (trénoval jsem na něm kopání). Naposled jsem tam dal jen pár kamenů cca do 10-ti ks.
Nic jiného (kromě příležitostného jednoho kusu) tam teď nedávám.
Navíc, nějaké kameny jsem dnes ráno koupil a peníze mi do banky také nepřišly. Takže teď věřím také, že se jedná o chybu, jak hlásil Dark.
Re: Překupník zboží
Posted: 16:17 10. Mar 2015
by kucik
Máš pravdu, je tam chyba. V jednom z nedávných updatů se vyhodilo volání scriptů při nákupu z obchodu.
Ale ten limit na počet předmětů jsem tam přidal.
Re: Překupník zboží
Posted: 16:22 10. Mar 2015
by Barbar321
Kolik je tedy nyní limit na postavu? A nebo je to limit na účet?
Re: Překupník zboží
Posted: 16:24 10. Mar 2015
by kucik
Dal jsem tam teď' 20. Na účet.
Re: Překupník zboží
Posted: 16:29 10. Mar 2015
by Barbar321
kucik wrote:Dal jsem tam teď' 20. Na účet.
Zjistím nějak kolik a čeho je prodáváno z daného účtu?
Re: Překupník zboží
Posted: 16:31 10. Mar 2015
by kucik
Při pokusu něco nabídnout to řekne, pokud je to přes limit.
Bude fungovat po nahrání změn do modulu, pro info.