Page 1 of 1
SPAM: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 15:52 11. Mar 2015
by kokosak
Přimlouval bych se, aby bossové typu spellcasteři měli standardně nahozenou ultravizi (a/nebo v ruce zbraň?). Melee to neřeší, naběhnou a bijou, spellcasteři se zbraní přiběhnou, uvidí a pufaj (brát s rezervou, jediný spellcastující boss se zbraní, co sem potkal, se tváří, že má TSko) ale spellcasteři bez zbraně nevidí cíl, a tak jen utíkají a nechají se hlodat. Kdyby se nevystoupilo s temnoty, tak by neseslali ani jedno ze svých area kouzel. Takže eliminace bosse jediným low kouzlem.
..a než se strhne (další) diskuse na téma "černokněžník OP", tak bych připomněl, že temnota není výsada černokněžny a na bossfight jí udrží od rozumného levlu fakt kdokoli

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:01 11. Mar 2015
by pavad
kokosak wrote:Přimlouval bych se, aby bossové typu spellcasteři měli standardně nahozenou ultravizi (a/nebo v ruce zbraň?). Melee to neřeší, naběhnou a bijou, spellcasteři se zbraní přiběhnou, uvidí a pufaj (brát s rezervou, jediný spellcastující boss se zbraní, co sem potkal, se tváří, že má TSko) ale spellcasteři bez zbraně nevidí cíl, a tak jen utíkají a nechají se hlodat. Kdyby se nevystoupilo s temnoty, tak by neseslali ani jedno ze svých area kouzel. Takže eliminace bosse jediným low kouzlem.
..a než se strhne (další) diskuse na téma "černokněžník OP", tak bych připomněl, že temnota není výsada černokněžny a na bossfight jí udrží od rozumného levlu fakt kdokoli

Temnota neni vysada cernoknezny - lec wizard z temnoty neni
typicky schopen vybit komplet bosse a jeho suitu -
typicky mu chybi dostatecny pocet dostatecny dmg davajicich kouzel na den. Sance ze by wizna udrzel temnotu na tak dlouho aby uzobal NPC kusi/lukem/prakem je dost miziva. Podotykam, ze temnota ve spolupraci se summony ci familiary pusobi nekdy tak, ze se summoni a familiar pusti do sesilatele.
V soudobem nastaveni temnotu nepouzivam (od posledni exekuce od vlastniho summona a familiara).
Aktualne mi prijde temnota jako v boji s NPC nejvic potizi delajici kouzlo (z hlediska nejake vyvazenosti, da-li se vubec o vyvazovani mluvit). Osobne bych se priklanel k tomu ji eliminovat.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:07 11. Mar 2015
by kokosak
Skus příště summonovi dát ultravizi/TS

In other news, v tom složení, ve kterém jsme tam šli, dával klasický spellcaster 2x tolik dmg, co černokněžna. Asi děláš něco špatně.
edit - zapomněls, že nejen wizna schopna temnoty jest

edit edit: a že wizna sama nic neupufá jsme snad establišovali

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:11 11. Mar 2015
by KaTo
A já dodám, že klerda/mág který je "na rozumném" lvlu, že udrží temnotu, už ji na "low lvl" bosse nepotřebuje

.
P.S.
Spíš nahlaš v PM WB o kterého bosse se jedná, bo moje zkušenosti s běžnými kouzlícími NPC (kouzlícího bosse si zrovna žádného nevybavím), ale běžný plebs, tak ti ultravisku mívají všichni (balinoři, zlobři, skuruti, skřeti, apod.).
P.P.S.
A jinak jak říká pavad - těžiště OP locka se nachází v tom, že dojde až k bossovi "sám" díky - "trojkombinaci" permatemnota-permaultraviska-touch attack(a víceméně neredukovatelná dmg), což wizna na
low lvlu nedá.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:19 11. Mar 2015
by kokosak
KaTo wrote:A jinak jak říká pavad - těžiště OP locka se nachází v tom, že dojde až k bossovi "sám" díky - "trojkombinaci" permatemnota-permaultraviska-touch attack(a víceméně neredukovatelná dmg), což wizna na low lvlu nedá.
Jedenáctá čárka.
Chceš-li diskutovat o "warlock OP", založ si na dané téma prosím vlastní thread, nebo to piš rovnou do spamu. Děkuji.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:20 11. Mar 2015
by Zeerit
Podle mě to podivný chování bosse bylo spíš DM, ale u NT AI jeden nikdy neví.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:26 11. Mar 2015
by KaTo
kokosak wrote:Chceš-li diskutovat o "warlock OP", založ si na dané téma prosím vlastní thread, nebo to piš rovnou do spamu. Děkuji.
Nechci o tom diskutovat, není o čem, tak to téma nezaložím, nevadí?
P.S.
Doufám, že jsi přečetl víc z toho příspěvku než jen poslední větu

.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:31 11. Mar 2015
by kokosak
Zeerit wrote:Podle mě to podivný chování bosse bylo spíš DM, ale u NT AI jeden nikdy neví.
Nebylo, protože to bylo opakovaný. Při první návštěvě taky utekli, ale běželi sme za nima bez temnoty, tak pak rovnou sesílali. Minule sme běželi do připravený tmy a tak na nás jen koukali.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 16:47 11. Mar 2015
by Zeerit
A to bylo podle mě taky DM..a nejspíš to samé.
edit: a krom toho jen koukali, ale rozdělovali se, abysme je nemohl smažit aoečkem

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 17:09 11. Mar 2015
by pavad
Zeerit wrote:A to bylo podle mě taky DM..a nejspíš to samé.
edit: a krom toho jen koukali, ale rozdělovali se, abysme je nemohl smažit aoečkem

...Takze se, panove, dohodnete co vlastne chcete hlasit (pokud vubec neco)...
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 17:18 11. Mar 2015
by Zeerit
pavad wrote:...Takze se, panove, dohodnete co vlastne chcete hlasit (pokud vubec neco)...
Takže si, pane, táhni spamovat zpět do spamu.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 21:07 11. Mar 2015
by Krysak
\\Možná by nebylo špatné sebrat warlovckovi ultravizi, aby nemohl slovat a musel kooperovat.
Re: Spellcastující bossové vs. Temnota
Posted: 23:22 11. Mar 2015
by kokosak
Krysak wrote:\\Možná by nebylo špatné sebrat warlovckovi ultravizi, aby nemohl slovat a musel kooperovat.
Chápu, že máš problémy dodržovat jasná pravidla a/nebo nezvladatelné nutkání spamovat kde jen můžeš, leč poprosil bych tě aby ses zkusil ovládat a spam spamoval do spamu. Děkuji.