Page 1 of 1

GP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 11:15 12. Mar 2015
by Barbar321
Raději už na toto téma založím nový topic, abych příspěvky pořád nedával mezi XP.
Nyní mi jde o předraženou kůži za krokodýla v poušti. Jde o běžné nobky, u kterých je kůže ohodnocena sumou přes 600zl/ks. Vzhledem k tomu, že je určena pro lowíky, jsem názoru, že je výrazně nadhodnocena. Osobně bych volil obdobnou cenu, jako u pouštních štírů a to cca 250-300zl/ks.

Nevím teda, zda-li je to od tvůrců nějaký záměr, ale přecejen. Lokace hned v sousedství města a aby tam lowík solo přišel ke 30 000 zl během půl hodiny (bez bosse), trochu nabourává zbylé nastavení světa a zisky v jiných místech.

Re: GP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 10:28 24. Mar 2015
by Barbar321
Tak po čase přicházím s dalším zajímavým úlovkem. Posouzení, zda-li se jedná o úmysl nebo chybu, to nechám na jiných. Upřímně mi ale přijde prapodivné, proč další předražená potvora je hned ob lokaci od města a snadno zabitelná lowíkama.

Jedná se o želvu v lokaci království-východní pobřeží-zatopená jeskyně.
Krunýř obyčejné nobky za 660zl/ks

Re: GP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 14:07 24. Mar 2015
by karolina
To bude asi překlep, opravim.

Re: GP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 08:21 25. Feb 2017
by Barbar321
Včera jsme byli v nové poušti, narazili jsme na bosse prokletý strážce, trofej je prázdný svitek. Jedná se o vcelku náročnou potvoru a když jsme jí nabízeli překupníkoví, dal nám 10.000,- zl.

Ne, že bych tedy nebyl rád, když mi někdo za prázdný svitek dá deset tisíc, ale přeci jen, trofej z takové potvory by asi měla stát o něco víc.

Nevypadlo tam jedna číslice? Nula například?

Re: GP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 12:03 25. Feb 2017
by Derken-
Je to umysl :)

Edit: jeste to neni zdaleka dokoncene.

Re: GP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 14:25 10. Jun 2020
by Barbar321
Trofej za drápatce je stejná jako o několik řádu těžšího mladého zeleného draka. 25.000 zl za drapatce je tak opravdový luxus.

EDIT: omlouvám se, trofej už je snížena na polovinu. Měl jsem v poznámkách stále původní cenu