Page 1 of 1
Prozatím vyřešeno: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 20:01 30. Mar 2015
by Assault
Mohl bych poprosit o upravení požadavků povolání/přesvědčení na předmětu Amulet odvracení nemrtvých? Dle přesvědčení ho mohou nosit jen ne-zlé postavy, ale dle povolání je určen i pro Heretiky, kteří jsou všichni chaoticky zlí. Předmět mám zakoupen u klerika neutrálně zlého, ale nasadit ho nemohu (počítám, že Heretik na tom bude tím pádem stejně).
Má u tohoto předmětu být tedy preference povolání, či přesvědčení?
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 20:07 30. Mar 2015
by karolina
je to pro užívání kombinace přesvědčení + daná povolání.
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 21:15 30. Mar 2015
by pavad
karolina wrote:je to pro užívání kombinace přesvědčení + daná povolání.
Prelozeno do cestiny, Assaulte, heretik ma smulu. Muze se odvracet leda sam od sebe. Nebo mit UMD.
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 21:25 30. Mar 2015
by kucik
Jinymi slovy muselo by se zrusit komplet omezeni na presvedceni. Jaky tam ma vyznam bude asi vedet Rejty?
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 21:25 30. Mar 2015
by Barbar321
pavad wrote:karolina wrote:je to pro užívání kombinace přesvědčení + daná povolání.
Prelozeno do cestiny, Assaulte, heretik ma smulu. Muze se odvracet leda sam od sebe. Nebo mit UMD.
...a nebo koupit o řád lepší amulet, který nasadí všichni
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 21:51 30. Mar 2015
by karolina
z jakého obchodu to vůbec je?
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 22:58 30. Mar 2015
by Bahnak
Tohle je krámkovina, vím o tom, bude se překopávat, když si vytvoříš kopii toho amuletu v tůlu bez onoho skvělého požadavku na přesvědčení, mohu ho pak předat ve hře (já nebo jiný DM), neboť poslední měsíc vždy jen na tu rozpracovanou mršku s krámkem kouknu a hned mám najednou chuť dělat něco úplně jiného.
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 23:12 30. Mar 2015
by karolina
Já ho upravím až budu něco dělat v modulu, ale hned to asi nebude...
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 23:59 30. Mar 2015
by Assault
Bahnak wrote:Tohle je krámkovina, vím o tom, bude se překopávat, když si vytvoříš kopii toho amuletu v tůlu bez onoho skvělého požadavku na přesvědčení, mohu ho pak předat ve hře (já nebo jiný DM), neboť poslední měsíc vždy jen na tu rozpracovanou mršku s krámkem kouknu a hned mám najednou chuť dělat něco úplně jiného.
děkuju

Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 16:39 31. Mar 2015
by karolina
Až nahraju modul, bude v DM komoře u překupníka s craftem.
Re: Prozatím vyřešeno: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 18:56 31. Mar 2015
by Assault
díky moc!
Re: Amulet odvracení nemrtvých
Posted: 23:07 01. Apr 2015
by Bahnak
karolina wrote:Až nahraju modul, bude v DM komoře u překupníka s craftem.
Lokace "komora pro DM"
Prošel jsem všech 13 trezorů pro DM a náhrdelník nikde.
Ve společném trezoru taky nic.
Prohlídl jsem i inventář "Thalijského craftera" a taky nic.
Buď jsem slepej, nebo něco dělám moc blbě a nebo se to nenahrálo?