Page 1 of 1

OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Posted: 19:55 03. Apr 2015
by donar
lokace: Pevnost ostroh - Krčma U sťatýho setníka - Noclehárna

Vlezl jsem dovnitř bez klíče, následně zmáčknul tlačítko u dveří, protože "chm.. co to asi dělá?" a dveře jsou teď zamknutý a nejde vylézt.

Tzn. asi nefunguje to tlačítko, co má dveře v případě ztráty klíče otevřít nebo nevim.

Snad mě odsud někdo mezitím osvobodí :-D

EDIT: úspěšně osvobozen zvenčí, díky dotyčnému :)

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Posted: 20:21 03. Apr 2015
by karolina
A jak jsi tam vlezl bez klíče?

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Posted: 20:40 03. Apr 2015
by donar
Šlo otevřít bez klíče.

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Posted: 21:24 03. Apr 2015
by karolina
Aha, takže past na neplatiče!

Opravím.. pro ty co si zakoupí klíč!

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Posted: 21:28 03. Apr 2015
by donar
:-)))

Re: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Posted: 10:24 04. Apr 2015
by kucik
Mozna jsem rozbil script toho tlacitka. Funguji jine?

Re: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Posted: 10:36 04. Apr 2015
by karolina
kucik wrote:Mozna jsem rozbil script toho tlacitka. Funguji jine?
Nerozbil.. dveřím chyběl skript