OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu
Posted: 19:55 03. Apr 2015
lokace: Pevnost ostroh - Krčma U sťatýho setníka - Noclehárna
Vlezl jsem dovnitř bez klíče, následně zmáčknul tlačítko u dveří, protože "chm.. co to asi dělá?" a dveře jsou teď zamknutý a nejde vylézt.
Tzn. asi nefunguje to tlačítko, co má dveře v případě ztráty klíče otevřít nebo nevim.
Snad mě odsud někdo mezitím osvobodí
EDIT: úspěšně osvobozen zvenčí, díky dotyčnému
Vlezl jsem dovnitř bez klíče, následně zmáčknul tlačítko u dveří, protože "chm.. co to asi dělá?" a dveře jsou teď zamknutý a nejde vylézt.
Tzn. asi nefunguje to tlačítko, co má dveře v případě ztráty klíče otevřít nebo nevim.
Snad mě odsud někdo mezitím osvobodí
EDIT: úspěšně osvobozen zvenčí, díky dotyčnému