Page 1 of 1
VYřešeno: Vaše postava nebyla schválena
Posted: 17:28 04. Apr 2015
by Sobik
Zdravím, mám problém.
Před restartem jsem odlognul a když jsem se teď snažil přihlásit, dostanu se do úvodní lokace, ale portál hlásí "Vaše postava nebyla schválena, nepustím vás", nebo tak něco.
Zkusil jsem sundat všechny itemy, ale nic.
Postava: Gorok Kovadlina
acc: Sobik
Re: Vaše postava nebyla schválena
Posted: 17:55 04. Apr 2015
by karolina
Asi jsi se odlognul na nějakém špatném místě, celekm by mě zajímalo kde, nějak přesněji..
Poprosit Dmko aby tě portnulo do světa.
Re: Vaše postava nebyla schválena
Posted: 18:12 04. Apr 2015
by Sobik
V lokaci před divočákama, myslím že se to tam jmenuje Karathský lesík. A někde v jižní čtvrtce lokace, jestli si dobře pamatuju.
Re: Vaše postava nebyla schválena
Posted: 13:10 07. Apr 2015
by kucik
Jj. Víme teda, co to bylo za lokaci?
Re: Vaše postava nebyla schválena
Posted: 14:28 07. Apr 2015
by karolina
Karatský lesík.
Re: Vaše postava nebyla schválena
Posted: 14:41 07. Apr 2015
by kucik
Napadá mě, jestli nějaký jiný objekt nemůže mít stejný tag: di_karathskylesikvychod Třeba přechod?
Re: Vaše postava nebyla schválena
Posted: 14:48 07. Apr 2015
by karolina
Nene, nic takový tag nemá. Tedy v té lokaci ne.