Page 1 of 1

OPRAVENO: Shardonský hájek - NPC

Posted: 20:51 04. Apr 2015
by kokosak
Milá NPC, kolem kterých projde moje postava se k ní přiženou a iniciují rozhovor. A zase a znova :D

Relog nepomáhá.

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 21:01 04. Apr 2015
by kokosak
Aha, tak oprava - NPC přiběhnou kdykoli něco napíšu :D

oprava 2 - nejen já :D

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 22:32 04. Apr 2015
by Aillen
kokosak wrote:Aha, tak oprava - NPC přiběhnou kdykoli něco napíšu :D

oprava 2 - nejen já :D
Divné, včera se to nedělo, že by vílky byly tak neodolatelné? :roll:

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 22:41 04. Apr 2015
by karolina
Dneska je úplněk, třeba budou zítra dobré..

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 23:34 04. Apr 2015
by Aillen
Nedělají to všechna NPC, dělá to Jeřábek, Doubravka, Budivoj a Morco.

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 23:41 04. Apr 2015
by karolina
Aillen wrote:Nedělají to všechna NPC, dělá to Jeřábek, Doubravka, Budivoj a Morco.
Aha.. Takže ta co mají skript ja_start_conv :D ale na drou stranu jim rozhovor uz alespoň funguje...

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 23:44 04. Apr 2015
by Aillen
karolina wrote:
Aillen wrote:Nedělají to všechna NPC, dělá to Jeřábek, Doubravka, Budivoj a Morco.
Aha.. Takže ta co mají skript ja_start_conv :D ale na drou stranu jim rozhovor uz alespoň funguje...
Ano, jenom Jeřábkovi stále ne, jen úvod, druhá část stále nenaběhne.

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 10:40 05. Apr 2015
by karolina
Aillen wrote:Ano, jenom Jeřábkovi stále ne, jen úvod, druhá část stále nenaběhne.
Mě se to hrozně špatně kontorluje nebo opravuje, když nevím co jsi v tom rozhovoru chtěla.
Je tam že text se objeví když sc_061 a sc_059... to má být co?

Re: Shardonský hájek - NPC

Posted: 11:06 05. Apr 2015
by Aillen
karolina wrote:
Aillen wrote:Ano, jenom Jeřábkovi stále ne, jen úvod, druhá část stále nenaběhne.
Mě se to hrozně špatně kontorluje nebo opravuje, když nevím co jsi v tom rozhovoru chtěla.
Je tam že text se objeví když sc_061 a sc_059... to má být co?
Napíšu do PM.