Page 1 of 1

OPRAVENO: Kahzet - Namba Lueth Keeshe - nefunkční páky

Posted: 21:30 07. Apr 2015
by Niareta
Nefungují páky na otevírání dveří, dveře se nedají zevnitř ani odemknout.

Re: Kahzet - Namba Lueth Keeshe - nefunkční páky

Posted: 21:38 07. Apr 2015
by karolina
Niareta wrote:Nefungují páky na otevírání dveří, dveře se nedají zevnitř ani odemknout.
Nefungujou nikde páky.... To ze nejdou dveře odemknout je nějaká novinka?

Re: Kahzet - Namba Lueth Keeshe - nefunkční páky

Posted: 21:40 07. Apr 2015
by Niareta
Nešly ani dřív, ale fungovaly páky...

Re: Kahzet - Namba Lueth Keeshe - nefunkční páky

Posted: 23:18 07. Apr 2015
by kucik
opraveno.