NENÍ CHYBA: zemní elementálové
Posted: 14:35 10. Apr 2015
Nevím teda, jestli je to vyloženě chyba, ale mám za to, že by se neměli elementálové bát.
Jedná se o klasický hod, když je postava lvl výš, než potvora
EDIT: koukám, že se bojí i ohnivý elementálové. Je to účel?
Jedná se o klasický hod, když je postava lvl výš, než potvora
EDIT: koukám, že se bojí i ohnivý elementálové. Je to účel?