Page 1 of 1

NENÍ CHYBA: zemní elementálové

Posted: 14:35 10. Apr 2015
by Barbar321
Nevím teda, jestli je to vyloženě chyba, ale mám za to, že by se neměli elementálové bát.

Jedná se o klasický hod, když je postava lvl výš, než potvora

EDIT: koukám, že se bojí i ohnivý elementálové. Je to účel?

Re: zemní elementálové

Posted: 08:22 08. May 2015
by karolina
Potvory které jsou neúměrně "lehké" tvému lvlu, se mohou bát. Nejen elementálové, ale téměř všechny.
Opovažte se tu rozebírat co a od jakýho lvlu se bojí a jestli ej to úměrné. Já to opravovat nebudu.