Page 1 of 1
nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Posted: 14:30 19. Apr 2015
by Aillen
Můžete někdo poradit?
Ještě včera jsem se připojila do hry normálně, teď při pokusu o přihlášení obou mých postav naskočí okno:
http://clip2net.com/s/3gmvFlc
Nevím co s tím:-(
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Posted: 14:32 19. Apr 2015
by donar
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Posted: 14:37 19. Apr 2015
by Aillen
Se mi ulevilo, že to není chyba u mě, by to nebylo nic divného

Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Posted: 14:38 19. Apr 2015
by karolina
Nahrávám starší verzi modulu, ale nejsem si jistá jestli se to tím vyřeší, protože nám nejde restartovat server..
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Posted: 14:51 19. Apr 2015
by Aillen
Na webu zmizelo okno s oznámením úprav - je tam prázdné místo, to je tím nahráním nového modulu nebo to s tím nesouvisí?
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Posted: 14:53 19. Apr 2015
by karolina
Aillen wrote:Na webu zmizelo okno s oznámením úprav - je tam prázdné místo, to je tím nahráním nového modulu nebo to s tím nesouvisí?
Ne, když nahraju novu verzi, tak se tam ukáže oprava jako nahraná.. ta tabulka běžně nemizí