Page 1 of 1

nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"

Posted: 14:30 19. Apr 2015
by Aillen
Můžete někdo poradit?

Ještě včera jsem se připojila do hry normálně, teď při pokusu o přihlášení obou mých postav naskočí okno:

http://clip2net.com/s/3gmvFlc

Nevím co s tím:-(

Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"

Posted: 14:32 19. Apr 2015
by donar
Mám to stejný, asi to řeší tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 29#p259829

Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"

Posted: 14:37 19. Apr 2015
by Aillen
donar wrote:Mám to stejný, asi to řeší tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 29#p259829

Se mi ulevilo, že to není chyba u mě, by to nebylo nic divného :)

Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"

Posted: 14:38 19. Apr 2015
by karolina
Nahrávám starší verzi modulu, ale nejsem si jistá jestli se to tím vyřeší, protože nám nejde restartovat server..

Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"

Posted: 14:51 19. Apr 2015
by Aillen
Na webu zmizelo okno s oznámením úprav - je tam prázdné místo, to je tím nahráním nového modulu nebo to s tím nesouvisí?

Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"

Posted: 14:53 19. Apr 2015
by karolina
Aillen wrote:Na webu zmizelo okno s oznámením úprav - je tam prázdné místo, to je tím nahráním nového modulu nebo to s tím nesouvisí?
Ne, když nahraju novu verzi, tak se tam ukáže oprava jako nahraná.. ta tabulka běžně nemizí