Page 1 of 1

.Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci

Posted: 20:28 23. Apr 2015
by May
"Drowí dům" prosím o její "propuštění"

Re: .Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci

Posted: 20:43 23. Apr 2015
by Derken-
Psanim do vice topicu a zakladanim novych to nijak neurychlis. Odchyt si nejake DM a domluv se s nim na case. Me ani nezkousej, jsem docasne bez pc.

Re: .Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci

Posted: 20:51 23. Apr 2015
by J.F.Payne
Já tě vyprostím, počkej vteřinu.

Re: .Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci

Posted: 20:52 23. Apr 2015
by May
J.F.Payne wrote:Já tě vyprostím, počkej vteřinu.
Uh zbožňuju těěěěěěěěěěě! :oops: