Page 1 of 4

UZAVŘENO - Pán zbraně

Posted: 00:28 04. May 2015
by John_Faker
Ahoj,

jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23

Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20

Prosím, mrkněte na to...
J_F

Re: Pán zbraně

Posted: 07:15 04. May 2015
by KaTo
Ještě se koukni i ty na zbraň kterou máš v pacce (tedy až půjde server, dnes ráno neběží).
Svého času se tu řešilo, že po shardu chodí dva typy falchionů - Falchion*2 a Falchion*3 (nebo tak nějak). Jeden padal z dropu, jeden snad z obchodů.

Re: Pán zbraně

Posted: 08:55 04. May 2015
by karolina
Síla 23 je bez equipu?

Re: Pán zbraně

Posted: 09:09 04. May 2015
by John_Faker
karolina wrote:Síla 23 je bez equipu?
Ano je....

:
meč je vyrobený v dílnách. To co píšeš je fakt, proto raději nekupuji falchiony u dobrodruha...


PS: kdyby to pomohlo věci, poskytnu přístupové údaje k postavě na serveru

Děkuju, JF

Re: Pán zbraně

Posted: 09:17 04. May 2015
by karolina
John_Faker wrote:
karolina wrote:Síla 23 je bez equipu?
Ano je....
:
meč je vyrobený v dílnách. To co píšeš je fakt, proto raději nekupuji falchiony u dobrodruha...
PS: kdyby to pomohlo věci, poskytnu přístupové údaje k postavě na serveru
Děkuju, JF
no tak on craftový meč zrovna nebude zárukou funkčnosti. Měče v obchodech by měly být všechny opraveny na ty funkční.

Není možné je že chyba v tomhle? Falchion tam nevidím

Re: Pán zbraně

Posted: 09:37 04. May 2015
by KaTo
Pokud mě oko neklame, tak vidím, že tam chybí spousta "nových" (CEPových?) zbraní - kromě obouručního scimitaru (falchion) i oboustranný scimitar, nunčaky, sai apod.

Tím se možná i vysvětluje, proč například pro oboustranný scimitar nefungují featy "Obrana dvěma zbraněmi".

Re: Pán zbraně

Posted: 09:40 04. May 2015
by karolina
Tohle je jen toho pana zbraně, ale nerozumím tomu, jen jsem tam ten flchion nenašla..

Re: Pán zbraně

Posted: 14:25 04. May 2015
by kucik
John_Faker wrote:Ahoj,

jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23

Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20

Prosím, mrkněte na to...
J_F
Myslíš feat Ki critical, který dostáváš na 10. levelu?

Jak už psala karolina, tak nevidim falchion v možnostech pro weapon of choice, takže mi uplně neni jasný, jak bys ho tak mohl používat.
Kdyžtak to ještě jednou zkontroluj v charakter sheetu.

Apropo řekl bych, že správná tabulka je cls_feat_wm.2da a ne cls_feat_kensei.2da

Re: Pán zbraně

Posted: 16:18 04. May 2015
by TomasDrakeX
Taky jedu pána zbraně na Falchion, zatím 3. lvl, vybrat mi šel.

Re: Pán zbraně

Posted: 16:20 04. May 2015
by TomasDrakeX
+ posledí screen

Re: Pán zbraně

Posted: 16:41 04. May 2015
by kucik

Re: Pán zbraně

Posted: 16:49 04. May 2015
by KaTo
To je divný, protože bez výběru Weapon of Choice by neměl dostat Ki damage (a to v sheetu vidět má):
http://nwn.wikia.com/wiki/Ki_damage

Re: Pán zbraně

Posted: 16:52 04. May 2015
by kucik
A nebo jinak:

Fungujou ostatní věci, který jsou vázaný na weapon of choice? Tzn. Increased multiplier, Superior weapon focus a Ki damage?

Kdyžtak hoď jméno postavy a zkusim na to kouknout.

Re: Pán zbraně

Posted: 16:58 04. May 2015
by TomasDrakeX
char sheet: neznám ten pojem. Pokud jde o popis postavy - featů při přihlašování k serveru, tak tam vypsán není.

Re: Pán zbraně

Posted: 17:02 04. May 2015
by TomasDrakeX
kucik wrote:A nebo jinak:

Fungujou ostatní věci, který jsou vázaný na weapon of choice? Tzn. Increased multiplier, Superior weapon focus a Ki damage?

Kdyžtak hoď jméno postavy a zkusim na to kouknout.
Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.

ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač