Page 1 of 1

Trolení - recese - nebo ???

Posted: 09:52 10. May 2015
by Aillen

Re: Trolení - recese - nebo ???

Posted: 09:54 10. May 2015
by Krysak
Puvodně recese, která se zvrhla v podnikatelský záměr. Ještě o nich uslyšíme. Vnik takové země by zničilo daňové systémy normálních států. Nebude nikdy připuštěno. Už jsem se koukal na podmínky, abych se mohl stát občanem té země.

Re: Trolení - recese - nebo ???

Posted: 10:03 10. May 2015
by Aillen
Mi to přijde skoro totéž, jako když někdo prodává parcely na Měsíci. A to není vtip, kupodivu. :)

http://www.novinky.cz/domaci/156718-poz ... cechu.html

http://technet.idnes.cz/podvod-s-pozemk ... ternet_kuz

Re: Trolení - recese - nebo ???

Posted: 10:33 10. May 2015
by Krysak
Mne by zajímalo, jak by byly ty nároky prosazovány. Dle mého chápání žákonů, bude moci vznést územní nárok na měsíc ten národ a stát, který dokáže zajistit všechny funkce pro osídlení a bude mít armádu na obranu. Vrtuální prodej pozemků mi nepřijde ani dobrá investice. Ale třeba se pletu.

Re: Trolení - recese - nebo ???

Posted: 11:25 10. May 2015
by Aillen
Krysak wrote:Mne by zajímalo, jak by byly ty nároky prosazovány. Dle mého chápání žákonů, bude moci vznést územní nárok na měsíc ten národ a stát, který dokáže zajistit všechny funkce pro osídlení a bude mít armádu na obranu. Vrtuální prodej pozemků mi nepřijde ani dobrá investice. Ale třeba se pletu.
Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.

Re: Trolení - recese - nebo ???

Posted: 13:26 11. May 2015
by kucik
Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící? :D

Re: Trolení - recese - nebo ???

Posted: 13:56 11. May 2015
by Barbar321
kucik wrote:
Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící? :D
jj, je to o 3 příspěvky výš :wink: