Trolení - recese - nebo ???
Posted: 09:52 10. May 2015
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?Krysak wrote:Mne by zajímalo, jak by byly ty nároky prosazovány. Dle mého chápání žákonů, bude moci vznést územní nárok na měsíc ten národ a stát, který dokáže zajistit všechny funkce pro osídlení a bude mít armádu na obranu. Vrtuální prodej pozemků mi nepřijde ani dobrá investice. Ale třeba se pletu.
Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící?Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
jj, je to o 3 příspěvky výškucik wrote:Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící?Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.