Page 1 of 1
Chybová hláška po smrti bosse
Posted: 18:25 15. May 2015
by kokosak
Království - skalní hory - hrobka 2 (asik)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 15 18:18:53] Nemrtvý Lord: Chyba! Sila kamenu je 0
jen sem ho pufal, nikdo se mu duši chytit nesnažil
Re: Chybová hláštička po smrti bosíčka
Posted: 21:46 15. May 2015
by Barbar321
Podobnou hlášku mi to hodilo i u jiných bossů. Namátkou třeba Propast Ix Rafh-pohřebiště-hrobka 4 u pána kostlivců
Re: Chybová hláštička po smrti bosíčka
Posted: 19:30 16. May 2015
by karolina
Třeba chytal duši někde někdo jiný.
Občas taková hláška vyskočí v jiných druzích craftu. Třeba jdete po náměstí a najednou se objeví: "Nemůžeš pokračovat v práci někoho jiného"
Duše chytat jdou?
Re: Chybová hláška po smrti bosse
Posted: 20:52 16. May 2015
by Barbar321
Nevím, jak dnes, ale po té hlášce ještě chytat šla (jinde, jiný boss, v jiný čas)
Re: Chybová hláška po smrti bosse
Posted: 20:58 16. May 2015
by karolina
Barbar321 wrote:Nevím, jak dnes, ale po té hlášce ještě chytat šla (jinde, jiný boss, v jiný čas)
Od té doby se nic neměnilo. Jde mi jen o to, jestli taková duše není pokažená. Pokud chytit šla, tak to možná opravdu bude náhodně vyskakující hláška.
Re: Chybová hláška po smrti bosse
Posted: 21:15 16. May 2015
by Barbar321
karolina wrote:Barbar321 wrote:Nevím, jak dnes, ale po té hlášce ještě chytat šla (jinde, jiný boss, v jiný čas)
Od té doby se nic neměnilo. Jde mi jen o to, jestli taková duše není pokažená. Pokud chytit šla, tak to možná opravdu bude náhodně vyskakující hláška.
Možné to je. Stávalo se to výjmečně (asi jak píšeš, něco jak se na ST stávalo, že pracuješ v dílně, přičemž postava byla na lovu).
Jinak ano, ta duše u pána kostlivců, u kterého si pamatuju, že mi tam ta hláška vyskočila (tehdy, když jsem jí nechytal), později chytit šla. Hlášky jsem si tam všiml jen jednou