Page 1 of 1

Změna vzhledu zbraně

Posted: 00:55 19. May 2015
by J.F.Payne
Nové hezké vzheldy nefungují, na výběr jsou pouze ošklivé základní NWN vzhledy :(

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 07:48 19. May 2015
by KaTo
J.F.Payne wrote:Nové hezké vzheldy nefungují, na výběr jsou pouze ošklivé základní NWN vzhledy :(
Víš o tom, že aby ses dostal k některým "novým" vzhledům, musíš mít konkrétní barvu konkrétní části zbraně? Jinak ti to rotuje v "slepé" uliččce vzhledů...

Nebo ani tohle nefunguje?

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 07:59 19. May 2015
by J.F.Payne
Ani tohle, pouze těch pět (nebo kolik) základních ošklivých NWN vzhledů, kde ty zbraně vypadají jak plácačky na mouchy.

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 08:21 19. May 2015
by Diemo
Musíš napsat nějakému ochotnému DM a vytvořit si to v toolsetu :)

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 09:02 19. May 2015
by J.F.Payne
No, jde o to, že je to chyba, protože ještě celkem nedávno to jakž takž fungovalo (vím to, upravoval jsem si meč).

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 10:09 19. May 2015
by karolina
Jestli to nedávno fungovalo, tak to musí fungovat i teď. Pokud je mi známo, tak v téhle casti skriptu se nikdo nehrabal... Kouknu až budu doma.

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 18:08 19. May 2015
by karolina
Tak jsem opravdu nenašla jediný záznam, že by se nějak hýbalo se vzhledy zbraní. Takže jestli si jsi jistý, že to dřív fungovalo, tak teď děláš něco špatně.

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 19:24 19. May 2015
by J.F.Payne
No, "dřív" může bejt třeba půl roku. Nicméně nic špatně nedělám, zkoušel jsem to jak s kovářským kladivem v ruce, tak bez něj. Pomalu, rychle, s uložením vzhledu i bez toho, se změnama barev... prostě to nefunguje, jako kdyby to nedokázalo načíst ty CEP a 1.69 modely. Vypíše to chybovou hlášku "neplatný vzhled" (nebo tak něco).

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 21:17 19. May 2015
by radekdnb
já mám pocit že mi nejdou vzhledy jen u zbraní z craftu, jinak co jsem kupoval u démona tak mi vše normálně šlo

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 21:24 19. May 2015
by karolina
radekdnb wrote:já mám pocit že mi nejdou vzhledy jen u zbraní z craftu, jinak co jsem kupoval u démona tak mi vše normálně šlo
Já dneska zkoušela dva meče a nešly no..

Re: Změna vzhledu zbraně

Posted: 21:55 25. May 2015
by karolina
Tak sekera mi šla měnit v pohodě, teda zasekla se na těch nepovolených vzhledech. Konec meče mi taky šle změnit, ale už nic víc...