OPRAVENO: Kahzet_stredni_mesto - sekání postav PC i NPC
Posted: 21:31 19. May 2015
Jižní brána - až přílíš často brána "chytá" postavy (a to NPC je tam taky často). Pokud není DM ve hře, je to konečná až do restartu
. Postavu nelze (nebo mě žádným známým způsobem nelze) vysvobodit.
Chce to (nejspíš) posunout výlez víc do města.
Chce to (nejspíš) posunout výlez víc do města.