Page 1 of 1
Vysvětleno a opraveno: Opékání na ohni
Posted: 11:01 23. May 2015
by kokosak
Opečení masa je instantní, bez čekací doby.
Re: Opékání na ohni
Posted: 11:08 23. May 2015
by karolina
Jako tomu bývalo už od pradávna...
Re: Opékání na ohni
Posted: 11:28 23. May 2015
by kokosak
Jo? Má měl pocit, že se čekávalo..... mno tak nic
Re: Opékání na ohni
Posted: 11:37 23. May 2015
by Caehan
Mohu potvrdit, ale jestli mohu přidat jiný bug, kouzlo "flare" (nultý kruh) nezapaluje ohniště a stejně tak myslím žádné jiné kouzlo nezapaluje ta krystalová.
Dříve to u některých fungovalo
Je to detail.
(také by mě zajímalo, jestli třeba kdysi nešlo ohniště zapálit přes fire damage, když mě někdo nasměruje na správný skript, rád si počtu)
Re: Opékání na ohni
Posted: 12:43 23. May 2015
by karolina
kokosak wrote:Jo? Má měl pocit, že se čekávalo..... mno tak nic
Sis spletl s EQ...
Calth - nemachruj a kup si křesadlo!
Re: Opékání na ohni
Posted: 14:26 23. May 2015
by kucik
Caehan wrote:Mohu potvrdit, ale jestli mohu přidat jiný bug, kouzlo "flare" (nultý kruh) nezapaluje ohniště a stejně tak myslím žádné jiné kouzlo nezapaluje ta krystalová.
Dříve to u některých fungovalo
Nalezen chybejici script a navracen.