Page 1 of 1

Není chyba: zelené vršky-orčí jeskyně 2

Posted: 11:23 28. May 2015
by Barbar321
Zeptám se, je úmysl změnit systém pák tak, že jsou průchozí pouze ve vícečlenné skupině? Jeden to oběhnout nestihne.

Dříve bylo volně průchozí.

Re: zelené vršky-orčí jeskyně 2

Posted: 16:12 28. May 2015
by karolina
Barbar321 wrote:Zeptám se, je úmysl změnit systém pák tak, že jsou průchozí pouze ve vícečlenné skupině? Jeden to oběhnout nestihne.

Dříve bylo volně průchozí.
Úmysl tvůrce