Page 1 of 1

TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání

Posted: 07:10 09. Jun 2015
by Akmir
Při každém vyvolání bytosti vždy místo nich vyvolám pouze elementála, který se jmenuje Povolany. Je to tak úmyslně nebo je to chyba?

Díky za odpověď.

Re: Vyvolávání

Posted: 10:04 09. Jun 2015
by seveřan
Tak je to v pořádku.

Re: Vyvolávání

Posted: 13:44 09. Jun 2015
by karolina
Kuciku bude fungovat kniha když jí přidám do obchodů?

Re: Vyvolávání

Posted: 14:09 09. Jun 2015
by Akmir
Budu vyvolávat elementály, i když použiju kouzlo spojenec z jiné sféry nebo podobná vyvolávací kouzla?
Diky za odpověď.

Re: Vyvolávání

Posted: 14:17 09. Jun 2015
by Caehan
Akmir wrote:Budu vyvolávat elementály, i když použiju kouzlo spojenec z jiné sféry nebo podobná vyvolávací kouzla?
Diky za odpověď.
Ne

Re: Vyvolávání

Posted: 10:50 10. Jun 2015
by kucik
karolina wrote:Kuciku bude fungovat kniha když jí přidám do obchodů?
Jo. Mělo by stačit jí nastavit proměnou KU_DIALOG int 10

Re: TENTO TOPIC VYŘEŠE - Vyvolávání

Posted: 18:14 20. Sep 2016
by Paulus
Topic vyřešen. Samotná problematica povolaných je řešena v jiném topicu.