Copak byste rádi ve hře zažili?
Posted: 16:19 09. Jun 2015
Dejme tomu, že mě zajímá, co si myslí hráči (haha
), takže bych se vás rád zeptal, jaké zápletky máte nejradši? Co ještě v časech her jako je Witcher 3 a podobně očekáváte od Neverwinter Nights? Za mě odpovím, že já beru hru NWN vždycky jako seanci Dračáku nebo ADaD online. Láká mě hra charakteru, reakce na různé situace a podobně. Za DM mě pak baví sledovat některé postavy a jejich činy, baví mě tipovat si, jak se asi kdo zachová, jak kývne na tu a tu nabídku...
Jaké typy zápletek vás v NWN baví? Akční? Intriky a politika? Detektivní? Chcete naplnit sny o svojí psotavě, se kterou máte svoje cíle? Co až ty cíle s postavou splníte? Budete vědět i co pak? Byli byste ochotni zahrát si například pevně danou, třeba epizodní postavu podle charakterníku, který bych pro vás připravil - v základních rysech, charakter byste měli v ruce vy?
(Př.: Nejmenované DM chce odehrát zápletku, ve které hledá dvorního šaška, zamilovaného panoše a jednu mladou dámu z dobré rodiny, aby mohl rozehrát příběh... a proto bude takové postavy poptávat. Přihlásili byste se do takového konkurzu?)
Preferujete hrát s dlouhodobou postavou, která je váš avatar a je v podstatě nesmrtelná, protože nejste ochotni se jí vzdát, vzhledem k tomu, že jste s ní strávili desítky a stovky hodin času, piplali jí a podobně? Chápu... Jenže co když už vás nudí a jste u ní jen ze setrvačnosti? Jaké jsou ve světě nastaveném jako Nová Thalie motivace pro hru high level postavy? Nechtěla by nějak hýbat světem? Jak by toho chtěla docílit? Co by dělala na vysoce postaveném místě?
Uvítali byste silně viditelný světopříběh? Chtěli byste se do něj přímo zapojovat a stát se hrdiny nebo antihrdiny světa (třeba za cenu permanentní smrti), nebo je pro vás světopříběh jen více či méně zajímavou kulisou, která vám jen podává berličku při vlastní hře?
Tímto poptávám i nápady na "náhodná setkání". Chcete, aby se vaší postavě něco přihodilo? Klidně mi o tom napište... Chcete potkat procesí flagelantů? Tlustou lidožravou obryni? Chcete zachránit šlechtice na lovu? Uvítám tu jakékoliv nápady, a kdo ví... když se mi budou líbit, třeba se vám (nebo někomu jinému) přihodí.
Uvítám diskuzi na úrovni, toto vlákno nemá sloužit ke stěžování si na to, co je špatně... spíš pojďme podiskutovat o tom, co by mohlo být lepší.
Jaké typy zápletek vás v NWN baví? Akční? Intriky a politika? Detektivní? Chcete naplnit sny o svojí psotavě, se kterou máte svoje cíle? Co až ty cíle s postavou splníte? Budete vědět i co pak? Byli byste ochotni zahrát si například pevně danou, třeba epizodní postavu podle charakterníku, který bych pro vás připravil - v základních rysech, charakter byste měli v ruce vy?
(Př.: Nejmenované DM chce odehrát zápletku, ve které hledá dvorního šaška, zamilovaného panoše a jednu mladou dámu z dobré rodiny, aby mohl rozehrát příběh... a proto bude takové postavy poptávat. Přihlásili byste se do takového konkurzu?)
Preferujete hrát s dlouhodobou postavou, která je váš avatar a je v podstatě nesmrtelná, protože nejste ochotni se jí vzdát, vzhledem k tomu, že jste s ní strávili desítky a stovky hodin času, piplali jí a podobně? Chápu... Jenže co když už vás nudí a jste u ní jen ze setrvačnosti? Jaké jsou ve světě nastaveném jako Nová Thalie motivace pro hru high level postavy? Nechtěla by nějak hýbat světem? Jak by toho chtěla docílit? Co by dělala na vysoce postaveném místě?
Uvítali byste silně viditelný světopříběh? Chtěli byste se do něj přímo zapojovat a stát se hrdiny nebo antihrdiny světa (třeba za cenu permanentní smrti), nebo je pro vás světopříběh jen více či méně zajímavou kulisou, která vám jen podává berličku při vlastní hře?
Tímto poptávám i nápady na "náhodná setkání". Chcete, aby se vaší postavě něco přihodilo? Klidně mi o tom napište... Chcete potkat procesí flagelantů? Tlustou lidožravou obryni? Chcete zachránit šlechtice na lovu? Uvítám tu jakékoliv nápady, a kdo ví... když se mi budou líbit, třeba se vám (nebo někomu jinému) přihodí.
Uvítám diskuzi na úrovni, toto vlákno nemá sloužit ke stěžování si na to, co je špatně... spíš pojďme podiskutovat o tom, co by mohlo být lepší.