Page 1 of 1

bárd a meditace

Posted: 22:52 01. Jan 2008
by Parlachin
mám bárda + učedník červeného draka

spát jsem nemohl - únava jen 10%
a když jsem kliknul na duši tak tam nemám možnost meditova

nevím jestli je to jen problém mé postavy nebo všech bárdů, tak se na to prosím někdo koukněte

joo ještě mě nefungovali lektvary kůry. ale to je to poslední

Re: bárd a meditace

Posted: 22:09 27. Jan 2008
by human_wreck
Jak je to teda s tím bardem. Musí počkat na únavu, aby doplnil kouzla? :?

Re: bárd a meditace

Posted: 13:49 28. Jan 2008
by jaara
Bard nyni obnovuje kouzla spankem. Pomyslime na upravu.

Re: bárd a meditace

Posted: 19:58 28. Jan 2008
by jaara
Bard odted medituje.