bárd a meditace
Posted: 22:52 01. Jan 2008
mám bárda + učedník červeného draka
spát jsem nemohl - únava jen 10%
a když jsem kliknul na duši tak tam nemám možnost meditova
nevím jestli je to jen problém mé postavy nebo všech bárdů, tak se na to prosím někdo koukněte
joo ještě mě nefungovali lektvary kůry. ale to je to poslední
spát jsem nemohl - únava jen 10%
a když jsem kliknul na duši tak tam nemám možnost meditova
nevím jestli je to jen problém mé postavy nebo všech bárdů, tak se na to prosím někdo koukněte
joo ještě mě nefungovali lektvary kůry. ale to je to poslední