Page 1 of 1
Opilost
Posted: 02:05 29. Jun 2015
by J.F.Payne
Opilist zůstává i po restartu serveru.
Re: Opilost
Posted: 06:53 29. Jun 2015
by Barbar321
To ale bylo i na ST. Opilost padala postupně v průběhu hry (IC kocovina tedy mohla zůstat i pěkných pár týdnů po oslavě

).
Re: Opilost
Posted: 07:10 29. Jun 2015
by Caehan
Je to stejný systém, jako hlad a žízeň, a tam by asi tohle nebylo úplně vhodné. Občas dává smysl že opilost přes rr zůstane (v případě, že ten systém někomu dává smysl) Zkoušel jsi, jestli z toho jde postava vyspat?
Re: Opilost
Posted: 13:44 29. Jun 2015
by NesQe
opilost je skvělá na spaní s 1% únavy se dá jít spát a každé vyspání shodí opilost o 1% takže se stačí 100x v řadě vyspinkat a je to pryč
Re: Opilost
Posted: 13:51 29. Jun 2015
by pavad
NesQe wrote:opilost je skvělá na spaní s 1% únavy se dá jít spát a každé vyspání shodí opilost o 1% takže se stačí 100x v řadě vyspinkat a je to pryč
A proto vse jisti arena! Tam se strizlivi primo exemplarni rychlosti.

Re: Opilost
Posted: 19:24 29. Jun 2015
by karolina
Ja bych ten systém zrušila, je to blbost. Nejlepší je když někdo hraje jednou za čas, je přítomen nějaké rp pitce..pak se po několika dnech/tydnech logne, jde ba výpravu a tu jeho postava zařve" Jooo, tančíme" a sunda zbroj.
Kdo chce hrát opilého, zvládne to lépe než s automatickými hláškami"Ty, jo ty, nečum".
Re: Opilost
Posted: 19:53 29. Jun 2015
by J.F.Payne
Jako nějak bych ten systém určitě nechal se projevovat, třeba kvůli soutěžím v pití.
Re: Opilost
Posted: 19:58 29. Jun 2015
by Goran
Souhlasím s Karolínou.
Já jsem třeba dělal soutěž v pití. A obešli jsme se i bez toho... on je hlavní problém, že máš různé druhy ožírání. V soutěži, kdy je jen opilost. Pak na radost, na smutek. Systém tohle dovede akorát kazit, nepostihne tu situaci. Není nic smutnějšího, než když postavá utápějící žal na dně lahve vyskočí a začne tancovat.
Re: Opilost
Posted: 20:04 29. Jun 2015
by J.F.Payne
Jasně že jsem taky proti hláškám typu "Jupííííí, to je ale paráda!" + sundání zbroje a přehnání animace, ale mohlo by to vypisovat třeba něco jako "Yrnyr už má pěkně upito" / "je uplně n mol" / "sotva mluví" nějak odstupňovaný, co by se ostatním vypsalo v logu (nyní se to vypisuje jen hráči).
Re: Opilost
Posted: 07:47 30. Jun 2015
by karolina
Nemam rada ty vynucujici systémy hlášek ala EQ "Páchne močí" "Zvraci".... Tohle kdo chce dokáže sehrat sám, kdo nechcemuze vyhvezdickovat to pití.. Atejne tepasliky v soutěži neožereš. Osobně preferuju soutěže na principu házení kostkou.
Re: Opilost
Posted: 09:17 30. Jun 2015
by pavad
karolina wrote:Nemam rada ty vynucujici systémy hlášek...
[
Payne wrote:...
Pozor na vec, necitlive se dotykate posvatne kravy tzv. hardcore eRPe. Aby vas to nemrzelo.
PS: Ano, je hloupost vyspavat kocovinu 50 noci. Je taktez stupidita nemoci si s postavou dat vino u nejake socialni prilezitosti - protoze minimalni mnozstvi je "jedna lahev" a vy (hrac, lec postava taktez) vite ze vase low-CON PC bude okamzite namol, s naslednym doprovodnym socialnim programem vystavovani vlastnich gonad, regurgitaci, vyrvavani, zmateneho pobihani a padani.
Kdo chce bude hvezdickovat opilost (takoveho ci onakeho stupne) - kdo nechce, bude (jak jiz bylo receno) pit ve hvezdickach. Z meho pohledu je system opilosti pouze pro system.
Re: Opilost
Posted: 09:30 30. Jun 2015
by KaTo
pavad wrote:Kdo chce bude hvezdickovat opilost (takoveho ci onakeho stupne) - kdo nechce, bude (jak jiz bylo receno) pit ve hvezdickach. Z meho pohledu je system opilosti pouze pro system.
Ámen. Jsem systém opilosti považoval po prvním vyzkoušení za zbytečný "trollí skript", který jen žere systémové prostředky a jinak je k ničemu (kromě pobavení nad nesmyslenými IC akcemi postavy).
Systém se dá hravě obcházet použitím čutory (udělá animaci) a "ručně" psanou hlášku *Pije: Rudé víno*. A stupně opilosti jsem odehrával v hvězdičách, podle "citu".
Re: Opilost
Posted: 10:19 30. Jun 2015
by Caehan
Zase bych to s těmi stereotypy nepřeháněl, je to sice těžší, než obvykle, ale některé trpaslíky určitě opít jde

Re: Opilost
Posted: 10:32 30. Jun 2015
by pavad
Caehan wrote:...ale některé trpaslíky určitě opít jde

Ano, jde.
Rohlikem.