Page 1 of 1

OPRAVENO - Ohavná rána

Posted: 01:29 05. Jul 2015
by Ao Nox
Chtěl bych nahlásit že nefunguje u černokněžníka ohavná rána jak by měla.
Mám postavu na 4 lvlu černokněžníka pro info.
Měl jsem obyčejnou jednoruční šavlu a na té mě ohavna rána fungovala tzn že ve výpisu s dmg se objevovalo fyzické zranění a pod ním magické z tajemného výbuchu.
Pak sem tu jednoruční prodal a koupil jsem si Falchion a na tom už mě to nefunguje.zkoušel jsem to jak na potvorách tak i na panácích v arené.

Pravděpodobně jak upozornil kokosák to nefunguje na CEpové zbraně.

Re: Ohavná rána

Posted: 15:45 07. Jul 2015
by kucik
Má ta zbraň při použití onhitproperty?

Re: Ohavná rána

Posted: 15:47 07. Jul 2015
by Ao Nox
Netuším co tím myslíš ...nejsem zběhlý v mechanice nwn.
Zrovna sem ve hře takže se klidně mužu podívat když mě nějak navedeš.

Re: Ohavná rána

Posted: 15:49 07. Jul 2015
by kucik
Hoď screenshot vlastností zbraně ve chvíli, kdy je to zakouzlený a zkoušíš to.

Re: Ohavná rána

Posted: 16:39 07. Jul 2015
by Ao Nox
Tady to je po zakouzlení a hitnutí panáka....Na zbrani prostě nic není navíc ani před zakouzlením ani po zakouzlení a ani po zakouzlení a hitnutí panáka .

Re: Ohavná rána

Posted: 16:51 07. Jul 2015
by kucik
Jo, to jsem potřeboval vědět.
Opraveno (s dalším updatem modulu). Mělo by to zabrat i na ostatní onhit věci co nefungovaly na cepovkách.