Page 1 of 1
UZAVŘENO - Nefunkční svitky
Posted: 14:23 09. Jul 2015
by KaTo
Sice sem to psal do spamu

, ale správný postup je sem - nefunguje minimálně svitek s kouzlem Ostrá čepel (jiné jsem zatím nezkoušel). Viz přiložený screen.

- svitek_error.jpg (53.33 KiB) Viewed 8230 times
Re: Nefunkční svitky
Posted: 15:26 09. Jul 2015
by Barbar321
To musí být relativně nová chyba. Kdysi dávno jsem ho používal u postavy. Později jsem ho ale kvůli ceně opustil.
Co si ale vzpomínám, nemůže být i problém v tom, že se něco sesílá tak, že je někdy cílem postava a někdy zbraň?
Re: Nefunkční svitky
Posted: 15:33 09. Jul 2015
by KaTo
Je to nová chyba (maximálně týden). Ty svitky (navzdory ceně

) používám (nepravidelně) už dlouho. Jinak platí, že v případě, že sesíláš svitek na neplatnou bytost/item, tak ti to napíše, že cílem je neplatná bytost/item.
Re: Nefunkční svitky
Posted: 15:55 09. Jul 2015
by Caehan
A nebyl náhodou v trezoru?
Re: Nefunkční svitky
Posted: 16:18 09. Jul 2015
by KaTo
Nebyl, mám je jen v invu. A mám je tam dlouho a jen je nepravidelně dokupuju (naposledy tak 14dní zpátky), aby jich bylo vždy deset (tj. jeden stack).
troll inside: Jinak kdyby se mě někdo ptal na názor, co se stalo, tak bych podpořil nejmenovaného hráče s podezřením na kucika (nečekaně
) a jeho nedávné hrátky s "one-hit property" na CEPových zbraní, kdy zřejmně omylem "umazal/upravil" i skript patřící k tomuhle svitku.
Re: Nefunkční svitky
Posted: 17:27 09. Jul 2015
by Barbar321
co tedy zkusit i GWM ze svitku?
Re: Nefunkční svitky
Posted: 23:26 04. Dec 2016
by Paulus
Má prosím někdo možnost aktuálního testu ve hře?
Re: Nefunkční svitky
Posted: 17:02 06. Dec 2016
by Caehan
Co přesně se má odzkoušet?
Re: Nefunkční svitky
Posted: 17:51 06. Dec 2016
by Paulus
Svitek ostrá čepel prosím

Já za Edgara používal svitky pravidelně a nikdy jsem na problém nenarazil

Re: Nefunkční svitky
Posted: 17:59 06. Dec 2016
by Progress
Svitek ostrá čepel jsem používal včera i dnes a vše funguje jak má (svitky byly zakoupeny již před nějakou dobou cca 7-14 dní reál). Mohu dnes zkusit koupit nové a testnout to ještě na nich?
Re: Nefunkční svitky
Posted: 18:18 06. Dec 2016
by Paulus
Progress wrote:Svitek ostrá čepel jsem používal včera i dnes a vše funguje jak má (svitky byly zakoupeny již před nějakou dobou cca 7-14 dní reál). Mohu dnes zkusit koupit nové a testnout to ještě na nich?
Děkuji za podporu a info

Jelikož to aktuálně funguje a už bude těžko dohledatelné co a proč se tam stalo tak to uzavřu za den dva kdyby se ještě někdo ozval a bude potřeba udělat nový report pokud se problém znovu objeví aby mohl být řádně prošetřen.
UZAVŘENO