Page 1 of 1
UZAVŘENO - černokněžník/pán zbraně
Posted: 14:42 11. Jul 2015
by Ao Nox
Ahoj mám černokněžníka na blízko a nemohu vzít k tomu povolání pán zbraněmpřitom splňuju všechny požadavky.
Mám zaměření na falchion takže možná tam bude problém protože je to CEP zbraň.
Re: černokněžník/pán zbraně
Posted: 20:25 11. Jul 2015
by Bahnak
Na rovinu, kdy tady nebyl problém s falchionem..?
Ta zbraň prostě dělá pořád problémy, v modulu jsou falchiony dva (netuším proč) a stále prostě ne a ne je sladit.
Re: černokněžník/pán zbraně
Posted: 11:21 13. Jul 2015
by kucik
Zaměření na CEP by neměl bejt problém. Hoď nascreenovanej character sheet jestli můžeš. Kdyžtak do PM, pokud nechceš veřejně.
Re: černokněžník/pán zbraně
Posted: 10:03 25. Aug 2016
by Paulus
Odpoledne to testnu. Ale napadá mě toto:
Základní bonus k útoku: +3/4 úrovně
Zobrazuje se to správně v character sheetu?
Re: černokněžník/pán zbraně
Posted: 20:37 05. Dec 2016
by Paulus
Otestováno za přítomnost JAH...funguje jak má. V případě dalších problému je potřeba založit nový topic a kouknout na konkrétní příklad. Tímto UZAVŘENO