Page 1 of 2
Possess Familiar
Posted: 15:47 11. Jul 2015
by Caehan
Ahoj!
Chtěl jsem ještě nahlásit dvě věci ohledně ovládnutí familiara.
1) Pokud má familiar nějaké speciální schopnosti a já se je rozhodnu použít, když ho ovládám přímo, vypíše se, že kouzlo selhalo kvůli únavě.
2) Pokud něco zabiju, zatímco ovládám familiara, nedostanu expy, a stejně tak je to myslím s časovkami.
Jsou to detaily, ale vím, že alespoň to druhé bylo určitě v předchozí verzi familiarů nějak ošetřené.
Re: Possess Familiar
Posted: 17:05 11. Jul 2015
by Nalkanar
1) Přežitek z ST, kdy tu byla obava, aby se třeba pixie nepoužívala jako přenosný zdroj vylepšené neviditelnosti a náhodou tím nebyli mágové zvýhodnění.
Re: Possess Familiar
Posted: 12:26 13. Jul 2015
by kucik
Obojí bude problém toho, že jsi vtělený do NPC, které tím půdem nemá duši ani db záznamy, takže tyhle systémy skončí chybou.
Re: Possess Familiar
Posted: 12:28 13. Jul 2015
by Caehan
kucik wrote:Obojí bude problém toho, že jsi vtělený do NPC, které tím půdem nemá duši ani db záznamy, takže tyhle systémy skončí chybou.
No jo, ale ty xp byly nedávno upravené, tak mě napadnulo, jestli to nejde třeba vrátit... ale tak, není to nic, na čem by stál svět.
Re: Possess Familiar
Posted: 12:33 13. Jul 2015
by kucik
Caehan wrote:
No jo, ale ty xp byly nedávno upravené, tak mě napadnulo, jestli to nejde třeba vrátit... ale tak, není to nic, na čem by stál svět.
Nedávno kdy? Pokud už taková úprava byla hotová, tak na to můžu kouknout, ale nepamatuju se, že se v tomhle něco v poslední době měnilo.
Re: Possess Familiar
Posted: 12:35 13. Jul 2015
by Caehan
kucik wrote:Caehan wrote:
No jo, ale ty xp byly nedávno upravené, tak mě napadnulo, jestli to nejde třeba vrátit... ale tak, není to nic, na čem by stál svět.
Nedávno kdy? Pokud už taková úprava byla hotová, tak na to můžu kouknout, ale nepamatuju se, že se v tomhle něco v poslední době měnilo.
Fungovalo to před poslední úpravou přítelíčků. Týkalo se to jen XP... když se majitel vrátil do vlastního těl, měl ty časovky a XP za zabíjení na své postavě.
Re: Possess Familiar
Posted: 12:39 13. Jul 2015
by kucik
Tou když se vyměnili všichni familiaři?
Re: Possess Familiar
Posted: 12:40 13. Jul 2015
by Caehan
kucik wrote:Tou když se vyměnili všichni familiaři?
Přesně tou
Re: Possess Familiar
Posted: 09:07 08. Dec 2016
by Paulus
Má někdo prosím možnost odzkoušet aktuální stav ve hře? Děkuji.
Re: Possess Familiar
Posted: 12:56 08. Dec 2016
by Nalkanar
Když nezapomenu, tak bych se večer podíval na XP. Schopnosti nemůžu tuším ověřit.
Re: Possess Familiar
Posted: 15:17 08. Dec 2016
by Paulus
Nalkanar wrote:Když nezapomenu, tak bych se večer podíval na XP. Schopnosti nemůžu tuším ověřit.
Velká vděčnost

Přinejhorším se ti připomenu.
A kdyby měl někdo možnost zkontrolovat i ten první bod pak bych byl také vděčný. Něco se už opravovalo ale zřejmě se to neotestovalo a neuzavřelo.
EDIT:Tak změna....expy (zřejmě) opravené nejsou....na schopnosti oprava určitě byla.
Re: Possess Familiar
Posted: 16:08 08. Dec 2016
by rosnicka
vyzkoušela jsem první bod, vlezla jsem do zvířete a když jsem zabila krysu tak to žádný expy nedalo, zkoušela jsem to když postava stála mimo lokaci a pak když zůstala stát kousek od zabití , a přitelíček má bouři úderů a nelze to ani vybrat protože tam prostě není v té nabídce speciálních efektů
Re: Possess Familiar
Posted: 18:10 08. Dec 2016
by Paulus
rosnicka wrote:vyzkoušela jsem první bod, vlezla jsem do zvířete a když jsem zabila krysu tak to žádný expy nedalo, zkoušela jsem to když postava stála mimo lokaci a pak když zůstala stát kousek od zabití , a přitelíček má bouři úderů a nelze to ani vybrat protože tam prostě není v té nabídce speciálních efektů
Děkuji...má možnost někdo zkusit ještě jiného přítelíčka?
Re: Possess Familiar
Posted: 21:40 08. Dec 2016
by Nalkanar
Golem lvl 21, creep i časové xp chodí.
Schopnost na vyzkoušení nemá.
Re: Possess Familiar
Posted: 01:23 09. Dec 2016
by kucik
rosnicka wrote:vyzkoušela jsem první bod, vlezla jsem do zvířete a když jsem zabila krysu tak to žádný expy nedalo, zkoušela jsem to když postava stála mimo lokaci a pak když zůstala stát kousek od zabití , a přitelíček má bouři úderů a nelze to ani vybrat protože tam prostě není v té nabídce speciálních efektů
Zas ty hadanky. Boure uderu, takze tipuju spravne, ze to byl panter coby familiar wizarda?