Page 1 of 1
loď Kahzet
Posted: 23:08 16. Jul 2015
by Barbar321
Bylo by dobrý poladit odjezdové časy v Kahzetu do Kelu. Je to teď nastavené tak, že když přijede loď z Kelu so Kahzetu, okamžitě odjíždí loď zpět do Kelu. Ušel jsem s postavou maximálně tři kroky a strhlo mi to postavu zpět na loď
Re: loď Kahzet
Posted: 23:11 16. Jul 2015
by karolina
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý poladit odjezdové časy v Kahzetu do Kelu. Je to teď nastavené tak, že když přijede loď z Kelu so Kahzetu, okamžitě odjíždí loď zpět do Kelu. Ušel jsem s postavou maximálně tři kroky a strhlo mi to postavu zpět na loď
Tak si přestaň kupovat zpáteční lístky. Nebo si je kup až po tom co loď odpluje.
Ty lodě odplouvají v celou a plujou hodinu.. jezdí každou hodinu..
Re: loď Kahzet
Posted: 05:51 17. Jul 2015
by pavad
karolina wrote:Tak si přestaň kupovat zpáteční lístky. Nebo si je kup až po tom co loď odpluje.
Ty lodě odplouvají v celou a plujou hodinu.. jezdí každou hodinu..
Ovsem mit s sebou dalsi listek na lod znamena ze se muzes podivat kdy odplouva - proste se zeptas.
Ja takhle bezne nosival dalsi listek na lod jen z toho duvodu. A nesetalo se mi ze by me lod do Karathy "vzala s sebou" zpet pote co me vyhodila v Kelu...
Re: loď Kahzet
Posted: 09:17 17. Jul 2015
by KaTo
Podle mě to byl nějaký minilag ve skriptech, už se mi to taky stalo, ale není to standart.
Jinak Barbare doporučuji vlastnit lístek z lokace kam nejezdíš (ideálně návratovka z houbových tunelů), pak nemusíš stresovat

, že tě to portne.
Re: loď Kahzet
Posted: 09:19 17. Jul 2015
by karolina
Já na to koukala do logu, prostě jedna loď jela o tři vteři dříve, to způsobilo, že se Barbar stihnul načíst do lokace dřív než ta loď odjela a vzala ho zase s sebou.
Re: loď Kahzet
Posted: 14:09 17. Jul 2015
by Barbar321
Včera jela opravdu nestandardně. Co to způsobilo netuším a ani si netroufám tipovat.
Podstatné je, že restart tuto chybku odstranil a lodě jedou, jak mají.
Toto vlákno je tedy možné zamknout a hodit do koše
Re: loď Kahzet
Posted: 14:15 17. Jul 2015
by kucik
OK. Jinak nevim, co myslíš tim nestandartně, ale ty lodě maj zcela záměrně náhodně rozhazovaný časy odjezdů a příjezdů, aby se plynule rozkládala zátěž.
Re: loď Kahzet
Posted: 14:25 17. Jul 2015
by karolina
Já ti to řikala, sice ne tak erudovaně jako kucik, ale řikala...
Není chyba, zamykám.
Je možné, že se tyto nestandartní odejzdy budou opakovat.