OPRAVENO - /pc kostky
Posted: 17:29 18. Jul 2015
Hod se zobrazí v logu tolikrát, kolik je v dohledu postav.
...edit.. krom toho se to nevypisuje ostatním
EDIT: Nezobrazí se ani DM.
...edit.. krom toho se to nevypisuje ostatním
EDIT: Nezobrazí se ani DM.