Page 1 of 1

OPRAVENO - /pc kostky

Posted: 17:29 18. Jul 2015
by kokosak
Hod se zobrazí v logu tolikrát, kolik je v dohledu postav.

...edit.. krom toho se to nevypisuje ostatním :D

EDIT: Nezobrazí se ani DM.

Re: /pc kostky

Posted: 14:57 19. Jul 2015
by Goran
Jeden hod také vypisuje 8x hlášku do chatu, což může být u her více lidí s více hody velmi matoucí.

Re: /pc kostky

Posted: 15:18 19. Jul 2015
by Caehan
Aha... tak takhle se to dá poznat... jakpak se tam vkradla, chybička...

Re: /pc kostky

Posted: 10:58 20. Jul 2015
by kucik
Opraveno.