Page 1 of 8
Lagy
Posted: 12:29 21. Jul 2015
by kokosak
Od posledního update jsou na serveru pořád lagy jak... no, velký. Je to celkem těžký s tim hrát.
Re: Lagy
Posted: 12:31 21. Jul 2015
by karolina
kokosak wrote:Od posledního update jsou na serveru pořád lagy jak... no, velký. Je to celkem těžký s tim hrát.
Mno.. ale on ještě neni nahranej...
Re: Lagy
Posted: 12:43 21. Jul 2015
by pavad
karolina wrote:kokosak wrote:Od posledního update jsou na serveru pořád lagy jak... no, velký. Je to celkem těžký s tim hrát.
Mno.. ale on ještě neni nahranej...
Kazdopadne ty lagy jsou opravdu velmi silne (az 10 sec).
Navic o dost vice citim lagy kdyz se NPC (nebo PC) dostane do vyhledu postavy.
Re: Lagy
Posted: 12:45 21. Jul 2015
by kokosak
Nebyly upravy skriptů? To kucik podhazuje pod běžící modul...
Re: Lagy
Posted: 12:52 21. Jul 2015
by kucik
Kdy byly předtim updaty? Jediné co mě napadá je oprava té onhit property před 14ti dny.
Re: Lagy
Posted: 13:18 21. Jul 2015
by pavad
kucik wrote:Kdy byly předtim updaty? Jediné co mě napadá je oprava té onhit property před 14ti dny.
Kuciku, 14 dni vyse popisovany stav netrva.
Ty lagy jsou zalezitost vcerejsiho dne. Predevcirem nebyly.
Edit: Nezaplnil se, kuprikladu, HDD na serveru?
Re: Lagy
Posted: 13:37 21. Jul 2015
by karolina
Je to cca 5 dní co jsme přidala NPC do palety.
Re: Lagy
Posted: 16:32 21. Jul 2015
by Caehan
Také to může být pilsfree...
ty lagy začaly restart předtím, než byl třeba nový hak.
Re: Lagy
Posted: 16:58 21. Jul 2015
by karolina
Caehan wrote:Také to může být pilsfree...
ty lagy začaly restart předtím, než byl třeba nový hak.
No, on novej hak ještě neni. Vypadával mi intertnet, tak se mi to podařilo nahrát až po regulérním restartu ve 14 a následní restart a restart přes web nefunguje.
Pročištila jsem paletu potvor a modul je zase o něco menší. Že je nahraný nový, poznáte tak, že by vám měli šípy jít stacknout na 250.
Re: Lagy
Posted: 07:18 23. Jul 2015
by pavad
Overeno z vicero stran (resp. vicero hraci): server laguje i kdyz je na nem pouze jedna jedina pripojena osoba.
Dalsi pozorovani: pri vstupu do lokace s NPC nepratelske frakce trva mnohdy az pul ci 3/4 minuty nez prislusnici teto frakce "zcervenaji" (pritom lag v te chvili nebyl: postava mohla behat/kouzlit). Podival bych se zda nejsou necim prehlcene skripty....
Re: Lagy
Posted: 15:51 23. Jul 2015
by Caehan
pavad wrote:Overeno z vicero stran (resp. vicero hraci): server laguje i kdyz je na nem pouze jedna jedina pripojena osoba.
Dalsi pozorovani: pri vstupu do lokace s NPC nepratelske frakce trva mnohdy az pul ci 3/4 minuty nez prislusnici teto frakce "zcervenaji" (pritom lag v te chvili nebyl: postava mohla behat/kouzlit). Podival bych se zda nejsou necim prehlcene skripty....
Mohu potvrdit to s jediným hráčem na serveru.
Re: Lagy
Posted: 21:00 23. Jul 2015
by Barbar321
Já taky
Re: Lagy
Posted: 10:26 18. Aug 2015
by pavad
Posledni cca 2 dny: lagy serveru a/nebo pripojeni.
Odeslany text se zobrazuje az po cca 10+ sec (nekdy i 25 sec). Server obcas vykopne nezanedbatelnou cast hracu (timed out).
Re: Lagy
Posted: 17:50 19. Aug 2015
by karolina
On i modul nabíhá nějakých 7 minut
Re: Lagy
Posted: 20:16 19. Aug 2015
by Barbar321
lagy neustávají
...je to opravdu katastrofa
