Není chyba: Vrhací sekyrky a stakování
Posted: 23:44 22. Jul 2015
Podle hlášení trpaslíků se (po rozšíření štoku šípů) nestakují házecí sekyrky, je jich pořád jen 50 ve štoku. Je-li to chyba a ne featura.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Je to featura.. vrhačky jsou moc těžký.KaTo wrote:Podle hlášení trpaslíků se (po rozšíření štoku šípů) nestakují házecí sekyrky, je jich pořád jen 50 ve štoku. Je-li to chyba a ne featura.