Page 1 of 1

Není chyba: Vrhací sekyrky a stakování

Posted: 23:44 22. Jul 2015
by KaTo
Podle hlášení trpaslíků se (po rozšíření štoku šípů) nestakují házecí sekyrky, je jich pořád jen 50 ve štoku. Je-li to chyba a ne featura.

Re: Vrhací sekyrky a stakování

Posted: 23:47 22. Jul 2015
by karolina
KaTo wrote:Podle hlášení trpaslíků se (po rozšíření štoku šípů) nestakují házecí sekyrky, je jich pořád jen 50 ve štoku. Je-li to chyba a ne featura.
Je to featura.. vrhačky jsou moc těžký.