Page 1 of 1

Vyřešeno: Jízdní zvíře - nereaguje na příkazy

Posted: 17:07 27. Jul 2015
by KaTo
Nesmazal někdo náhodou jízdním zvířatům skripty pro jejich ovládání - tj. "Následuj mě" "Stůj" apod.?

Ověřte prosím ještě někdo s něčím jiným než s pavoukem.

Re: Jízdní zvíře - nereaguje na příkazy

Posted: 20:36 27. Jul 2015
by karolina
Poník mi reaguje

Re: Jízdní zvíře - nereaguje na příkazy

Posted: 07:49 28. Jul 2015
by KaTo
Tak pak chybku specifikuji:

Jízdní zvíře pavouk (minimálně modrý, hádám, že to platí i pro zbylé dva) nereaguje na příkazy - ověřeno teď na prázdném serveru (byl tam se mnou jen Diemo). Nefunguje ani přes pravé myšítko, ani přes "hlasový" příkaz "v-e-e".

edit: Díky. //Asi mu nějaký zoufalý ilithid vycucnul mozek. Jinak nový pavouk funguje...jako nový! :D

Re: Jízdní zvíře - nereaguje na příkazy

Posted: 15:39 28. Jul 2015
by karolina
Ozkoušeno, zjevně to dělá jen ten tvůj.