Page 1 of 1

OPRAvENO: Království - východní pobřeží - rybářská osada

Posted: 10:49 16. Aug 2015
by kokosak
Nefunkční přechod do skalního hřbitova

Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada

Posted: 11:01 16. Aug 2015
by karolina
kokosak wrote:Nefunkční přechod do skalního hřbitova
Nic se neopravovalo, modul je stále stejný.. asi náhodný bug.
Nebo nějaká protikvětušková ochrana

Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada

Posted: 14:52 16. Aug 2015
by kokosak
Inu, možná se nic neměnilo, ale teď (i po restartu) je tam přechod, který nikam nevede. Nenahrálo se něco s duplicitním tagem?

Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada

Posted: 14:54 16. Aug 2015
by karolina
kokosak wrote:Inu, možná se nic neměnilo, ale teď (i po restartu) je tam přechod, který nikam nevede. Nenahrálo se něco s duplicitním tagem?
já nic neměnila, nic nenahrávala.. jon má ze 14. nahraný lokace pro DM.. Jon za to může!

Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada

Posted: 15:52 17. Aug 2015
by kucik
Duplicitní tag by portnul aspoň na jedno místo. Tohle je divný.

Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada

Posted: 10:15 18. Aug 2015
by karolina
No, on se Jon tou jeho lokací přesně třefil tak, že přepsal lokaci těch pohřebních jeskyní kam vede průchod. Takže teď by to už mělo fungovat ok.