Page 1 of 1

UZAVŘENO - XP skoky

Posted: 19:34 29. Aug 2015
by kokosak
Tak dneska sedím, koukám a občas mi naskočí XP jako kdyby u Květy někdo byl. A to i tam, kde rozhodně nikdo být nemohl. Blbne to nějak, nebo je registrovanej najednou DM avatar?

Re: XP skoky

Posted: 19:43 29. Aug 2015
by karolina
Taky jsem si toho všimla v jednu dobu, ještě píšu klukum, že Květuška šmíruje :D

Re: XP skoky

Posted: 19:59 29. Aug 2015
by kokosak
hHhehehe.. no za A nemá jak, za Be nemá proč a za Ce by skripty postavy v hide a invizu stejně neměly brát :P

Re: XP skoky

Posted: 21:02 29. Aug 2015
by pavad
kokosak wrote:hHhehehe.. no za A nemá jak, za Be nemá proč a za Ce by skripty postavy v hide a invizu stejně neměly brát :P
ad C) Dival ses osobne do nich (=skriptu) ze jsi si az tak jist svym tvrzenim?

Re: XP skoky

Posted: 21:12 29. Aug 2015
by kokosak
Nemněly jako že by byl dost špatný nápad, aby příliv expů prozrazoval, že jsi sledován :P

Re: XP skoky

Posted: 21:21 29. Aug 2015
by pavad
kokosak wrote:Nemněly jako že by byl dost špatný nápad, aby příliv expů prozrazoval, že jsi sledován :P
Kokosi, nic proti... Ale osobni zkusenost mi pravi ze ocekavani typu "nemely by..." nebo "zdravy rozum rika ze..." jsou pouha ocekavani.

BOhuzel jsem az velmi casto zjistil - po blizsim prozkoumani s fakty - ze tato ocekavani nejsou platna.

Re: XP skoky

Posted: 12:08 23. Jan 2017
by Shaman88
Uzavřel bych to.

Re: XP skoky

Posted: 12:40 23. Jan 2017
by kokosak
Za mě možno uzavřít.