Page 1 of 1
UZAVŘENO - XP skoky
Posted: 19:34 29. Aug 2015
by kokosak
Tak dneska sedím, koukám a občas mi naskočí XP jako kdyby u Květy někdo byl. A to i tam, kde rozhodně nikdo být nemohl. Blbne to nějak, nebo je registrovanej najednou DM avatar?
Re: XP skoky
Posted: 19:43 29. Aug 2015
by karolina
Taky jsem si toho všimla v jednu dobu, ještě píšu klukum, že Květuška šmíruje

Re: XP skoky
Posted: 19:59 29. Aug 2015
by kokosak
hHhehehe.. no za A nemá jak, za Be nemá proč a za Ce by skripty postavy v hide a invizu stejně neměly brát

Re: XP skoky
Posted: 21:02 29. Aug 2015
by pavad
kokosak wrote:hHhehehe.. no za A nemá jak, za Be nemá proč a za Ce by skripty postavy v hide a invizu stejně neměly brát

ad C) Dival ses osobne do nich (=skriptu) ze jsi si az tak jist svym tvrzenim?
Re: XP skoky
Posted: 21:12 29. Aug 2015
by kokosak
Nemněly jako že by byl dost špatný nápad, aby příliv expů prozrazoval, že jsi sledován

Re: XP skoky
Posted: 21:21 29. Aug 2015
by pavad
kokosak wrote:Nemněly jako že by byl dost špatný nápad, aby příliv expů prozrazoval, že jsi sledován

Kokosi, nic proti... Ale osobni zkusenost mi pravi ze ocekavani typu "nemely by..." nebo "zdravy rozum rika ze..." jsou pouha ocekavani.
BOhuzel jsem az velmi casto zjistil - po blizsim prozkoumani s fakty - ze tato ocekavani nejsou platna.
Re: XP skoky
Posted: 12:08 23. Jan 2017
by Shaman88
Uzavřel bych to.
Re: XP skoky
Posted: 12:40 23. Jan 2017
by kokosak
Za mě možno uzavřít.