Page 1 of 1
UZAVŘENO - Černokněžník - únik ze scény
Posted: 20:54 05. Sep 2015
by kokosak
Na prvním levelu jsem zkoušel rozsah, na nynějším levelu jsem ho poprvé přezkoušel.. a zdá se mi, že je asi dvojnásobný, než byl, když sem si tu invokaci bral prvně. Nic takového jako jako rozsah závislý na levelu není u invokace deklarováno, ale zdá se, že to tak funguje. Je to chyba ve skriptu, v dokumentaci, nebo blbnu?
Re: Černokněžník - únik ze scény
Posted: 22:06 05. Sep 2015
by pavad
kokosak wrote:Na prvním levelu jsem zkoušel rozsah, na nynějším levelu jsem ho poprvé přezkoušel.. a zdá se mi, že je asi dvojnásobný, než byl, když sem si tu invokaci bral prvně. Nic takového jako jako rozsah závislý na levelu není u invokace deklarováno, ale zdá se, že to tak funguje. Je to chyba ve skriptu, v dokumentaci, nebo blbnu?
Co myslis tim Tebou zminovanym rozsahem?
Re: Černokněžník - únik ze scény
Posted: 22:10 05. Sep 2015
by kokosak
Poloměr oblasti, kde to poskytuje haste lidem v partě.
Re: Černokněžník - únik ze scény
Posted: 22:16 05. Sep 2015
by pavad
kokosak wrote:Poloměr oblasti, kde to poskytuje haste lidem v partě.
Zaujalo me to, tak jsem se podival...
Oblast je nastavena jako "colossal". Zmeny ve skriptu v tomto ohledu zadne neprobehly po celou dobu existence skriptu.
oTarget = GetFirstObjectInShape(SHAPE_SPHERE, RADIUS_SIZE_COLOSSAL, GetLocation(OBJECT_SELF));
Na zbyle otazky si tedy zodpovez sam.
Edit: Jeste je tu (dost divoka) moznost ze skriptem sesilany efekt "SPELL_MASS_HASTE" opravdu sesila kouzlo mass haste a tak nejak predejima caster lvl. Lec takhle hluboko se v ovrapovanych funkcich stourat nehodlam.
Re: Černokněžník - únik ze scény
Posted: 22:25 05. Sep 2015
by kokosak
Tak asi blbnu

Re: Černokněžník - únik ze scény
Posted: 22:29 05. Sep 2015
by pavad
kokosak wrote:Tak asi blbnu

Nebo lag serveru nebo lag na spojeni nebo.... Nebo asi 80 dalsich moznosti.
Pokud Te to hodne trapi, doporucuji udelat test znovu: warlock low-lvl s timto pufem a high-lvl warlock.
Edit: S ohledem na to ze v "dokumentaci" neni vlastne nic poradne receno a ze skript je komentovan tak ze ma brat v potaz pocet clenu v parte (kterych ma byt mene nez lvl warlocka) si muzes hodit korunou co ma byt spravne... EditEnd