Page 1 of 9

Thalie

Posted: 10:42 22. Oct 2015
by AloneForever
Pěkný den.
Již delší dobu vidím, jak to tady pomalu zkomírá.
Takže nechtěli byste si zahrát na staré Thalii a zavzpomínat???

Mám modul z doby před vypnutím, ted rekonstruuju databázi a převádím to na windows server.
A technicky během víkendu bych to mohl spustit. Server je připraven.

PS: Klidně vám nahraju vaše staré charaktery, pokud je ještě máte.
RP Zdar!

Re: Thalie

Posted: 11:03 22. Oct 2015
by seveřan
Hezká provokace šamane. I tak bych si starou thalku připomněl .

Re: Thalie

Posted: 11:05 22. Oct 2015
by karolina
A tím, že povstane zombie stara thalie se zázračně najde spousta RP hráčů? Ani si nemyslím.... Takže za mě ne...

Re: Thalie

Posted: 11:11 22. Oct 2015
by KaTo
...že bych na ní začal hrát ve velkém stylu, to asi ne...ty časy kdy se na ST nedalo z nadbytku hráčů lognout, jsou pryč...bohužel.

Ale připomenout si na ní staré časy, kdy se hrálo RP plošně a navštívit lokace, které na NT buď chybí nebo jsou spra...eee...nepovedené :lol: , na to si čas i morál najdu.

Za mě určitě souhlas.

Re: Thalie

Posted: 11:15 22. Oct 2015
by Goran
Jen tak se tam projít a zavzpomínat může být hezké. Ale Thalii spíš než lokace dělají hráči a DM, proto bych v tom nějakou velkou budoucnost neviděl.

Re: Thalie

Posted: 11:42 22. Oct 2015
by seveřan
Goran wrote:Jen tak se tam projít a zavzpomínat může být hezké. Ale Thalii spíš než lokace dělají hráči a DM, proto bych v tom nějakou velkou budoucnost neviděl.
Horší jak nt to určitě nebude. Tady se porušují pravidla ve velkém stylu. Tam žádná pravidla asi ani nejsou.

Re: Thalie

Posted: 12:05 22. Oct 2015
by Barbar321
Vzpomínka bude jistě fajn, ale komunitu to nevzkřísí

Re: Thalie

Posted: 12:42 22. Oct 2015
by Nalkanar
Však nikdo neříká nic o křísení komunity, ale o zavzpomínání. Takže projít staré hezké lokace a tak. Ivory v nesopečné verzi, rozumně rozložená nelagující Karatha atd., vybít pár dungů a tak :D


Budou zachována všechna špatná pravidla buildění jako na ST? :D

Re: Thalie

Posted: 12:43 22. Oct 2015
by Rejty
Takže již takhle malou komunitu Thalie rozštěpíme na dvě poloviny, navíc bez předchozí konzultace s tvůrci ST. Fakt super nápad a super jednání, ale co čekat.

Re: Thalie

Posted: 12:51 22. Oct 2015
by sandoftime
Ale tak. Aspoň by měl Barbar kde bydlet ne?

Re: Thalie

Posted: 12:51 22. Oct 2015
by KaTo
Rejty wrote:Takže již takhle malou komunitu Thalie rozštěpíme na dvě poloviny, navíc bez předchozí konzultace s tvůrci ST. Fakt super nápad a super jednání, ale co čekat.
Rejty, Rejty... :wall: :lol:

Re: Thalie

Posted: 12:57 22. Oct 2015
by kokosak
Mno nevím. Od unorovýho kolapsu se to celkem slušně stabilizovalo a přesun lidí z podtemna na povrch způsobil, že člověk těch lidí potkává nějak víc, ačkoli počet připojených je stabilní.

Vynechám-li otázku zpirátění shardu, tak mě osobně na ST nic neláká. Na NT toho mám víc, než dost :)

Re: Thalie

Posted: 13:34 22. Oct 2015
by Puxina
Hehehe.....ne! :wink:

Re: Thalie

Posted: 13:58 22. Oct 2015
by Decka
Chtěl bych si zahrát na ST s hráči, kteří tehdy hráli, ale to už bohužel odvál čas. NT se sice dle mně vůbec nepovedla, ale čistě hypoteticky, hrát na ST s hráči, kteří aktuálně hrají na NT pro mně není dostatečně lákavé.

Re: Thalie

Posted: 14:00 22. Oct 2015
by AloneForever
Rejty wrote:Takže již takhle malou komunitu Thalie rozštěpíme na dvě poloviny, navíc bez předchozí konzultace s tvůrci ST. Fakt super nápad a super jednání, ale co čekat.
Pár měsíců zpátky se tady Barbar ptal zda nechcete ST spustit.
Napsali jste že ne.
Takže nevidím co za přínos by nějaká konzultace přinesla.