Page 1 of 1
VYŘEŠENO - neúplný inventář
Posted: 07:47 18. Nov 2015
by Barbar321
Dneska ráno (cca 6:29) systém dlouho načítal inventíř mé postavy a když ho načetl, musel vzít nějakou záložní kopii. Nenačetly se mi 4 ingoty meteoru (1 můj a 3 spoluhráčů), které jsme včera získali.
Je možné je nahradit?
Re: neúplný inventář
Posted: 10:10 18. Nov 2015
by karolina
Inventář postavy se dlouho načítal? To slyším poprvé. Nebo myslíš inventář trezoru? Pokud ti tam něco chybí, ať se někdo podívá do trezoru a pak znova ty, věsi se ti tam objeví.
Re: neúplný inventář
Posted: 12:13 18. Nov 2015
by Barbar321
karolina wrote:Inventář postavy se dlouho načítal? To slyším poprvé. Nebo myslíš inventář trezoru? Pokud ti tam něco chybí, ať se někdo podívá do trezoru a pak znova ty, věsi se ti tam objeví.
Ne, klikl jsem na trezor, ten se mi vizuálně otevřel, otevřely se mi dvě prázdná inventářová okna (jedno trezorové, jedno inventáře mé postavy) a nedělo se lautrnic. V tomto stavu to zůstalo dobrých několik minut (nevím přesně 3-4) a když se konečně objevil inventář mé postavy, ingoty už u ní nebyly (získala je včera odpoledne).
Proto mě napadlo, jestli se nenačetla nějaká záložní kopie postavy.
Re: neúplný inventář
Posted: 12:25 18. Nov 2015
by J.F.Payne
Máš screen? Nebo dosvědčej to ti ostatní hráči? Jestli jo, není problém to nahradit.
Re: neúplný inventář
Posted: 12:42 18. Nov 2015
by karolina
Nevím, mě se to prostě nezdá, že by něco zmizelo z inventáře postavy..
Re: neúplný inventář
Posted: 13:20 18. Nov 2015
by Barbar321
Tak screen nemám, nikdy se mi nic podobného nestalo. Mohl bych doložit log s kopáním (počet nakopaných), rozdělením (tj. zůstatek v inventáři) i domluvou s dalšími hráči, kde mi píšou, ať si ho zatím nechám u sebe (pro pozdější výrobu předmětů) a pak i log z dnešního rána, že jsem rudu nestopil.
V podstatě o nic nejde, meteoru mám v zásobě dost na to, abych tohle dokázal pokrýt, takže když bude nahrazený, budu rád, když ne, holt se tam zase někdy vypravíme. Hlavně mi šlo o to, zda-li není někde problém, protože není normální, aby mi jen tak z ničeho nic zmizelo něco z inventáře (což mi právě připadalo, že to načetlo nějaký starý inventář - např. z předvčerejška).
Re: neúplný inventář
Posted: 13:23 18. Nov 2015
by kucik
Překlad: 1. Měl dlouhej lag při otevření invu. 2. Nejspíš neuložená postava před odlogem.
Re: neúplný inventář
Posted: 13:39 18. Nov 2015
by J.F.Payne
Po doložení logu s kopáním bude nahrazeno.
Re: neúplný inventář
Posted: 21:27 18. Nov 2015
by Barbar321
Omlouvám se, chyba na mé straně.
Vyřešeno, prosím o uzavření vlákna
Re: neúplný inventář
Posted: 23:41 18. Nov 2015
by -darkvision-
Barbar321 wrote:Tak screen nemám, nikdy se mi nic podobného nestalo. Mohl bych doložit log s kopáním (počet nakopaných), rozdělením (tj. zůstatek v inventáři) i domluvou s dalšími hráči, kde mi píšou, ať si ho zatím nechám u sebe (pro pozdější výrobu předmětů) a pak i log z dnešního rána, že jsem rudu nestopil.
V podstatě o nic nejde, meteoru mám v zásobě dost na to, abych tohle dokázal pokrýt, takže když bude nahrazený, budu rád, když ne, holt se tam zase někdy vypravíme. Hlavně mi šlo o to, zda-li není někde problém, protože není normální, aby mi jen tak z ničeho nic zmizelo něco z inventáře (což mi právě připadalo, že to načetlo nějaký starý inventář - např. z předvčerejška).
Když o nic nejde proč se v prvním příspěvku ptáš na náhradu když si tam můžete zajít jindy?
Re: neúplný inventář
Posted: 07:54 19. Nov 2015
by Barbar321
-darkvision- wrote:Barbar321 wrote:Tak screen nemám, nikdy se mi nic podobného nestalo. Mohl bych doložit log s kopáním (počet nakopaných), rozdělením (tj. zůstatek v inventáři) i domluvou s dalšími hráči, kde mi píšou, ať si ho zatím nechám u sebe (pro pozdější výrobu předmětů) a pak i log z dnešního rána, že jsem rudu nestopil.
V podstatě o nic nejde, meteoru mám v zásobě dost na to, abych tohle dokázal pokrýt, takže když bude nahrazený, budu rád, když ne, holt se tam zase někdy vypravíme. Hlavně mi šlo o to, zda-li není někde problém, protože není normální, aby mi jen tak z ničeho nic zmizelo něco z inventáře (což mi právě připadalo, že to načetlo nějaký starý inventář - např. z předvčerejška).
Když o nic nejde proč se v prvním příspěvku ptáš na náhradu když si tam můžete zajít jindy?
Protože se tam chodí pro meteor a ne pro zábavu
Re: neúplný inventář
Posted: 16:17 19. Nov 2015
by kucik
Barbar321 wrote:
Protože se tam chodí pro meteor a ne pro zábavu
Jo! To jsou mi ale hloupý otázky. Ty snad tu hru hraješ pro zábavu?

Re: neúplný inventář
Posted: 16:35 19. Nov 2015
by KaTo
kucik wrote:Barbar321 wrote:
Protože se tam chodí pro meteor a ne pro zábavu
Jo! To jsou mi ale hloupý otázky. Ty snad tu hru hraješ pro zábavu?

Barbar tu hraje pro zábavu, Kucik tu programuje pro zábavu, já tu píšu pro zábavu. Óóó, my se ale bavíme

.