Page 1 of 1

Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 14:58 18. Nov 2015
by Paulus
Trošku z nudy mě napadlo založit tenhle topic, protože mne zajímá jak to máme na Thalii s rybáři (real life samozřejmě :D ). Sem na to sám nebo tu je ještě někdo? (je mi jedno jestli kaprař, feedrař, muškař, vláčkař nebo plavačkář atd.).

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 15:10 18. Nov 2015
by KaTo
...kapříci na kříž se taky počítaj jako rybaření? :lol:

P.S.
Párkrát jsem s někým u vody byl a osobně jsem i podsekával ryby há(č)kem ve výpusti pod přehradou :D :lol: . Tak to budu dle tvého dělení asi rybář sekáč :mrgreen: . Pamatuju, že vzduch měl smrtících 40° stupňů a voda neméně smrtící 4°. Ale vylovená štička (pokud mě paměť neklame) na grilu byla výborná (i když dost možná za to mohla společnost a pivo :lol: :lol: ).

Jinak obecně mi ryby většinou smrdí za živa i po smrti, u vody je akorát tak zima s komáry a ve vodě mokro s ostrými šutry :lol: .

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 15:27 18. Nov 2015
by Paulus
KaTo wrote:...kapříci na kříž se taky počítaj jako rybaření? :lol:

P.S.
Párkrát jsem s někým u vody byl a osobně jsem i podsekával ryby há(č)kem ve výpusti pod přehradou :D :lol: . Tak to budu dle tvého dělení asi rybář sekáč :mrgreen: . Pamatuju, že vzduch měl smrtících 40° stupňů a voda neméně smrtící 4°. Ale vylovená štička (pokud mě paměť neklame) na grilu byla výborná (i když dost možná za to mohla společnost a pivo :lol: :lol: ).

Jinak obecně mi ryby většinou smrdí za živa i po smrti, u vody je akorát tak zima s komáry a ve vodě mokro s ostrými šutry :lol: .
Člověk si tak říká jestli je ti vůbec něco svaté....ne není :shock: Možná až pojedu na žraloky tak tě vezmu sebou. Jako nástrahu :twisted:

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 09:50 19. Nov 2015
by Radim
Ryby obecně Kato nesmrdí ani živý ani mrtvý, měl by jsi změnit dodavatele :mrgreen:

Jo o rybaření jsem snil jako malej a není tomu jinak ani teď. Zatím jsem byl jen jednou, ale i tak mě to chytlo a těším se na další vejlet. Do jara mám povolenku a výbavu, pak už jen trpělivost a někoho koho to baví taky.

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 10:41 19. Nov 2015
by Paulus
Radim wrote:Ryby obecně Kato nesmrdí ani živý ani mrtvý, měl by jsi změnit dodavatele :mrgreen:

Jo o rybaření jsem snil jako malej a není tomu jinak ani teď. Zatím jsem byl jen jednou, ale i tak mě to chytlo a těším se na další vejlet. Do jara mám povolenku a výbavu, pak už jen trpělivost a někoho koho to baví taky.
Pokud máš nějakou řeku nedaleko tak to pro tebe bude velké plus akorát na řeku je potřeba trošku řádnější výbava než na stojáky. Klasická kaprařina, feeder? Nebo jak plánuješ lovit?

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 01:54 08. Dec 2015
by Ikstremist
Hm hm, jako bývalé DM a hráč... tady máš jed moji fotku z Brnahttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/280/1098104_fef36.jpg

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 15:29 08. Dec 2015
by Paulus
Ikstremist wrote:Hm hm, jako bývalé DM a hráč... tady máš jed moji fotku z Brnahttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/280/1098104_fef36.jpg
Čistá práce....super :)

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Posted: 15:41 08. Dec 2015
by pavad
Ikstremist wrote:Hm hm, jako bývalé DM a hráč... tady máš jed moji fotku z Brnahttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/280/1098104_fef36.jpg
Tvar poznavam - ac je o par (=dost) let starsi nez jsem ji naposledy videl.

Ale porad nemohu najit znamky toho rybolovu dynamitovou patronou!!!