Page 1 of 1
UZAVŘENO - Zaklínač - přítelíček
Posted: 00:34 21. Nov 2015
by NesQe
dráček na 2lvlu zaklínače nefunguje. Po vyvolání se neobjeví.
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 00:39 21. Nov 2015
by kokosak
Mam pocit, že dráčci byli zrušený, anžto shazovali server
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 00:40 21. Nov 2015
by NesQe
O tom nevím... vzít šel... na prvním lvlu fungoval jak měl.
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 02:03 21. Nov 2015
by Zeerit
Zrušený nebyli, jenom to někdo navrhoval, protože se nevědělo proč to padá. Třeba to někdo opravil, aspoň částečně. Každopádně tahle chyba se objevovala tuším i u ostatních familiarů na určitých levelech.
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 11:51 21. Nov 2015
by KaTo
...a krom toho měl "dračí" TSko, kterým nejmenovaní hráči...metagejmovali

.
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 15:11 21. Nov 2015
by NesQe
Jasně takže lepší si ho nevybírat...

díks.
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 16:34 21. Nov 2015
by Decka
KaTo wrote:...a krom toho měl "dračí" TSko, kterým nejmenovaní hráči...metagejmovali

.
V čem konkrétně takový metagame spočívá ?
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 17:00 21. Nov 2015
by Krysak
Decka wrote:KaTo wrote:...a krom toho měl "dračí" TSko, kterým nejmenovaní hráči...metagejmovali

.
V čem konkrétně takový metagame spočívá ?
No, mne osobně napadlo, že na ST někteří lidé hutnili časovky v hidu. Když jsi měl familiara s TS kem, mohl jsi jim uteci do jine lokace, protože tě na xp parazita upozornili.
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 18:18 21. Nov 2015
by Nalkanar
Decka wrote:KaTo wrote:...a krom toho měl "dračí" TSko, kterým nejmenovaní hráči...metagejmovali

.
V čem konkrétně takový metagame spočívá ?
V tom, že KaTo je senilní a nezná správně definice.
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 19:43 21. Nov 2015
by KaTo
Nalkanar wrote:Decka wrote:KaTo wrote:...a krom toho měl "dračí" TSko, kterým nejmenovaní hráči...metagejmovali

.
V čem konkrétně takový metagame spočívá ?
V tom, že KaTo je senilní a nezná správně definice.
Tak nás osviť svou moudrostí, prosímtě...ať nezhyneme v temnotách nevědomí! Co jsem přehlédl?
Re: Zaklínač - přítelíček
Posted: 21:55 27. Nov 2016
by Paulus
Již bylo opraveno. Uzavřeno.